"Molėtų kraštas. Čia viskas tikra"

"Molėtų kraštas. Čia viskas tikra"

55 / 1 asmeniui
Papildomas asmuo: 55€
Trukmė: 2 dienos
Nuo:
Iki:
x
+
1 diena
Ekskursija po Dubingių žirgyną
Trukmė:
2 val.
Aprašymas:

„Dubingių žirgynas“ – tai pirmasis pramogų komplekso „Dubingiai Diamond Resort“ etapas, įsikūręs unikalios gamtos apsuptyje. Aplink esantys trys ežerai, miškai, ilgamečiai ąžuolai sukuria ypatingą jaukumą. Tai vieta, kurioje pamirštamas miestas….

Ekskursijos metu aplankysite mini zoo, strutyną. Galėsite iš arti pamatyti, kaip pastatyta šiuolaikiška arklidė, išvysti unikalios konstrukcijos apvalų dengtą maniežą. Taip pat tai išskirtinė galimybė vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles. Mini Zoo susipažinsite su nuostabiais Dubingių žirgyno gyventojais – kupranugariuku Fokusu, asiliuku Antonu, mini kengūrytėmis, pamatysite tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas bei daug kitų gyvūnų vienoje vietoje.

Po ekskursijos pasivaišinsite skaniu, „Dubingių žirgyno“ restorano šefo gamintu kibinu ir sultiniu.

Ekskursija po Dubingių piliavietę
Trukmė:
1.5 val.
Aprašymas:

Piliavietėje įrengta Radvilų rūmų liekanų ekspozicija, yra evangelikų reformatų bažnyčios vieta, čia buvo palaidoti septynių Radvilų dinastijos palikuonių palaikai. Dubingių piliavietėje yra pažintinis takas. Natūralaus grunto take prie archeologinių bei gamtinių objektų įrengtos 6 sustojimo stotelės. Piliavietės rytinėje pusėje yra išlikę vasarnamio, vietinių vadinto “Smetonos vila”, mūriniai pamatai.

Ežerų žvejybos muziejus, Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija
Trukmė:
2.5 val.
Aprašymas:

Ne veltui Molėtai vadinami ežerų kraštu. Senais laikais žvejyba buvo vienas iš pagrindinių gyventojų pragyvenimo šaltinių. Tikram žvejui ar žuvienės valgytojui pravartu pamatyti, kaip XIX a. pab. gyveno ir žvejojo mūsų krašto žmonės.

Medžioklės ir gamtos ekspozicijoje puikuojasi penkiuose žemynuose medžiojusio Antano Truskausko trofėjai: liūtas, raganosis, meška, gazelė ir kt.

Kol apžiūrėsite eksponatus – Jums bus ruošiama skani gardi ežerų žuvies žuvienė.

2 diena
Nakvynė su vakariene, pirtis, kubilas kaimo turizmo sodyboje „Stirnelės viensėdis“
Aprašymas:

Po įspūdžių kupinos dienos Jūsų lauks jauki miškų apsuptyje, prie Stirnių ežero, įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Stirnelės viensėdis“. Soti vakarienė.

Papildomos paslaugos (kainos derinamos atskirai):

  • Pirtis
  • Kubilas
  • Klasikinis kūno masažas (priklausomai nuo žmonių skaičiaus).

Išaušus rytui jūsų laukia pusryčiai sodyboje bei malonus atsisveikinimas.

Papildoma informacija
Aprašymas:

Į kainą įskaičiuota: bilietai į lankytinus objektus, gidų lankytinuose objektuose paslaugos, kibinas, sultinys, žuvienė, nakvynė, vakarienė, pusryčiai.

Galimi kelionės paketo pakeitimai pagal Jūsų pageidavimus. Pasiūlymas galioja gruodžio, sausio mėnesiais.

Turite klausimų?