Igoris Jarmolenka MOLĖTAI

Igoris Jarmolenka MOLĖTAI

Igoris Jarmolenka ir gražiausios meilės dainos Molėtuose!

Vasario 27 d., 18:00 val. Molėtų kultūros centre Jūsų lauks žavusis IGORIS JARMOLENKA su nepamirštama programa.

Kviečiame visus Molėtų bei aplinkinių miestelių gyventojus savo antradienio vakarą praskaidrinti geromis dainomis bei nepakartojamomis emocijomis! Koncerto metu kiekvienas ras sau širdžiai mielą dainą – išgirsite gražiausias meilės dainas.

Bilietus platina Molėtų kultūros centras (Inturkės g. 4; 8 615 89669) bei Paysera Tickets https://tickets.paysera.com/.../igoris-jarmolenka-moletai. Bilietai TIK NUO 12 EUR!

Igoris Jarmolenka didžiojoje scenoje jau dešimt metų. Tai vienas iš tų retų dainininkų, kurio pasirodymų metu sukuriama neįprasta aura. Dainuojantis širdimi atlikėjas tiesiog spinduliuoja laime bei noriai dalinasi ja su savo klausytojais. Atlikėjas yra įrašės daugiau nei 50 įvairių dainų, tarp jų gerai žinomi kūriniai „Pakabino mane“, „Kaip ji man patinka“, „Su Ja Kaifuoju“, "MANO DŪDA" ir kitos. Muzikoje eksperimentų nevengiantis dainininkas jau yra išbandęs ne vieną dainavimo stilių ir tapęs partneriu būriui Lietuvos pop scenos atlikėjų: Vudžiu, Radži, Nijole Tallat-Kelpšaite, I. Valinskiene, Rūle, B. Wilkin, grupe "DAR".

„Hobis dainuoti artimiesiems tapo hobiu dainuoti scenoje. Dainuoju ne aš, dainuoja mano širdis. Muzika man padeda kurti geras emocijas. Kiekvieno savo koncerto metu dovanoju klausytojams pozityvių emocijų bangą, gerą nuotaiką ir viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“, - sako Igoris Jarmolenka.

„Tai žmogus – į pramogų ir muzikos pasaulį įsiveržęs tarsi viesulas ir savo skoniu, balsu bei galimybėmis nustebinęs ne vieną!“, - taip apie Igorį Jarmolenką atsiliepia legendinė dainininkė ir dainų tekstų autorė Nijolė Talat-Kelpšaitė.

12.00 €
Vasario 27 d. 18:00