Užimtumo tarnybos parama

Užimtumo tarnybos parama

 

 

Užimtumo tarnyba gali padėti jums sukurti verslą!

 

Užimtumo tarnybos parama verslui kurti yra skirta norintiems siekti skaitmeninės ir žaliosios transformacijos tikslų, skatinti žiedinę ekonomiką ir (ar) mažinti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) poveikį. Paraiškoje vienos planuojamos darbo vietos subsidijos dydis negali viršyti 31,00 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos minimaliosios mėnesinės algos dydžių sumos (2023 m. iki 26040 eurų). Finansavimas skiriamas darbo priemonėms, būtinoms teisioginėms darbo funkcijoms steigiamoje darbo vietoje atlikti, įsigyti. Taip pat galima lėšas panaudoti patalpų, reikalingų darbo vietai įrengti, remontui. Subsidijos darbo vietoms steigti neskiriamos darbo vietoms, skirtoms laikiniems ir sezoniniams darbams atlikti.

Užimtumo tarnyba organizuoja paramos verslui kurti mokymus. Daugiau informacijos rasite ČIA

Šiuo metu paraiškų priėmimo laikas pasibaigęs, laukite kito kvietimo.

 

 

Aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimas

 

Norite pradėti dirbti savarankiškai, bet neturite reikiamos kvalifikacijos? Užimtumo tarnyba suteikia galimybes įgyti naujų žinių, dalyvaujant aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimo priemonės programoje. Pagal minėtą programą galima įgyti kvalifikacijos ir kompetencijų, pasirenkant iš patvirtinto sąrašo, kurį galite rasti čia.

Aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimo priemonės programoje gali pretenduoti dalyvauti bedarbiai ir užimti (dirbantys) asmenys. Užimtumo tarnyba gali finansuoti kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimo paslaugą, mokymo stipendiją, kelionės išlaidas iki artimiausio profesinio mokymo teikėjo ir atgal, apgyvendinimo išlaidas, privalomojo sveikatos tikrinimo ir skiepijimo nuo užkrečiamųjų ligų išlaidas.

Projekto dalyvis - bedarbis ar užimtas asmuo, įsipareigoja įsidarbinti pas numatytą darbdavį ar tęsti darbo sutartį pas esamą darbdavį ir išdirbti pagal įgytą kvalifikaciją ar kompetenciją ne trumpiau kaip 6 mėnesius arba per 1 mėn. pradėti savarankišką veiklą. Užimtumo tarnyba su projekto dalyviu sudaro trišalę arba dvišalę sutartį.

Dėl konsultacijos telefonu, kreipkitės į Janę Ramanauskienę, tel. +370 658 26117. Daugiau informacijos: https://bit.ly/3MvXxMo.