Naudingos nuorodos

Naudingos nuorodos

 

 

Molėtų rajono savivaldybė 

Savivaldybės administracijos struktūra, veiklos ir teikiamos paslaugos.

 

SODRA

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, organizuojanti valstybinį socialinį draudimą ir vykdanti operatyvų fondo lėšų tvarkymą bei apskaitą.

 

Valstybinė mokesčių inspekcija

Biudžetinė įstaiga prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos – atsakinga už mokesčių administravimą ir mokesčių mokėtojų aptarnavimą.

 

Registrų centras 

Duomenys apie nekilnojamąjį turtą, asmenis, įmones ir organizacijas. Žemės ir kito nekilnojamojo turto registravimas, inventorizavimas, projektavimas, turto vertinimas. Individualių įmonių, bendrovių registravimas.

 

Inovacijų agentūra

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigta verslo skatinimo agentūra, skatinti tvarią ir modernią verslo plėtrą, startuolių ekosistemą bei eksportą Lietuvoje.

 

REGIA

Regionų geoinformacinės aplinkos paslauga, sukurta specialiai savivaldybėms - jų gyventojams, tarnautojams bei jose veikiančiam verslui. REGIA žemėlapyje gyventojai visuomet ras informaciją apie juos dominančius nekilnojamojo turto objektus, jų adresus, vertę bei juose veikiančias įmones, įstaigas ir organizacijas.

 

VĮ Valstybės žemės fondas

Vykdomos žemės reformos, žemėtvarkos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro, žemės konsolidacijos projektų rengimo bei įgyvendinimo darbų organizavimas, taip pat valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų darbai.