Andrius Mamontovas „VIENAS. VASARA“

Andrius Mamontovas „VIENAS. VASARA“

Andrius Mamontovas pristato koncertinio turo „VIENAS“ tęsinį – „VIENAS. VASARA“.

Liepos 6 – Rugpjūčio 24 dienomis Andrius aplankys 8 ypatingas Lietuvos vietas, kuriose ant scenos lips vienas – panašiai kaip 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose.

Koncertuose skambės legendinės ir publikos vienu balsu dainuojamos dainos, taip pat nauji, mažai kam girdėti kūriniai. Atkuriant išskirtinį koncertų formatą, žiūrovai turės neeilinę galimybę užduoti klausimus užrašant juos ant lapelių, o pauzėse tarp dainų išgirsti paties A. Mamontovo atsakymus. Šis koncertų turas pasižymės itin jaukiais, netgi romantiškais koncertais po atviru dangumi, kuriuose klausytojai galės mėgautis muzika įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų.

Daugiau nei 40 metų į sceną žengiantis Andrius kviečia atvykti į turo „VIENAS. VASARA“ koncertus nuostabiai gražiose Lietuvos vietose ir patirti šiltesnį bei glaudesnį ryšį tarp atlikėjo ir klausytojų.

Antrasis turo „VIENAS. VASARA“ koncertas ežerais skambės liepos 20-tą dieną, viename mylimiausių ir lankomiausių Lietuvos miestų – Molėtuose. Į šį renginį susirinkusi publika mėgausis A. Mamontovo kūrybos vaisiais įsitaisę ežerėlio ir pušaičių draugijoje, Molėtams ikoniškoje lokacijoje – vasaros estradoje.

Koncertas vyks lauke, o lietuviška vasara kupina išdaigų. Renginio dalyviai, esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, kviečiami pasirūpinti lietpalčiais ar kitomis komfortą užtikrinančiomis priemonėmis.

Stovimi bilietai – galimybė koncertu gėrėtis nuo ant pievos pasitiesto pledo.
Koncerto formatas sėdimas, todėl pirkusiems sėdimas vietas kur atsisėsti parūpins organizatoriai, o pirkusiems stovimas – pasirūpinti ant ko įsitaisyti teks patiems.
Bilietų sėdimoms vietoms kiekis ribotas.
Artėjant koncertui bilietai brangs.

Pirkdami bilietus į VšĮ „Creators 76“ organizuojamą renginį sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.

Daugiau informacijos ir bilietų ieškokite: bilietai.mamontovas.lt

28.00 - 45.00 €
Liepos 20 d. 17:00