Investicijų pavyzdžiai

Investicijų pavyzdžiai

 

Molėtų rajono savivaldybė įgyvendindama projektą „Verslui svarbios inžinerinės infrastruktūros sukūrimas Molėtų miesto apleistose teritorijose Melioratorių g. 20 ir 18C“ siekė skatinti verslų kūrimąsi ir plėtrą, naujų darbo vietų steigimą ir sudaryti palankias sąlygas investicijoms Molėtuose.

Molėtų mieste buvo paruošti du sklypai su verslui kurtis visiškai parengta infrastruktūra. Abu sklypai sėkmingai išnuomoti. Privačios investicijos abiejuose sklypuose iš viso sieks ne mažiau kaip 1 000 000 Eur, investuotojai kartu įsipareigojo Nekilnojamojo turto registre sukurti ne mažiau kaip 15 darbo vietų.

 

Išnuomoti Melioratorių g. 20 ir 18C sklypai

Išnuomoti Melioratorių g. 20 ir 18C sklypai

 

„Teltonikos“ technologijų centras – didžiausia, 34 mln. Eur, investicija Molėtų rajone per visą Nepriklausomybės laikotarpį. 2022 m. spalio mėnesį duris atvėrusiame beveik 9,5 tūkst. kvadratinių metrų pastate per kelerius metus įsikurs elektronikos projektavimo biuras, laboratorijos telemedicininiams, telemetrijos ir tinklo įrangos prietaisams bei testavimo ir surinkimo linijos. Naujame technologijų centre Molėtuose planuojama sukurti darbo vietas 500 specialistų: inžinierių technologų, elektronikos konstruktorių, programuotojų, vadybininkų, testuotojų, surinkėjų, vadovų, administracijos ir kitų sričių darbuotojų. 

Čia projektuojama ir gaminama aukštosiomis technologijomis paremti tinklo ryšio sprendimai, kaip 4G ir 5G mobilaus ryšio maršrutizatoriai. Taip pat kuriami naujausi elektromobilių įkrovimo sprendimai. Taip pat planuojama gaminti ir moderniausius telemedicinos prietaisus – dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančius išmaniuosius laikrodžius.

 

Teltonikos technologijų centras