Apie Molėtus

 •  

  Molėtai – rajonas, kuriame viskas tikra. Ir tai ne tik natūralios gamtos turtai. Tai ir žmonės, jų patirtys, kuriamos jų ir miesto, rajono istorijos.
  Molėtai – išsaugota harmonija, būnant  gamtoje ir arti Lietuvos sostinės. Tai vietovė gyventi, sugrįžti po darbų arba dirbti ir verslo istoriją kurti čia. Viskas prasideda nuo M – Meilės Molėtams.
  Molėtai – vieniems tai – namai, kitiems tai – darbas. Bet visiems kartu, tai –  galimybė įsikurti ir kurti Molėtuose ir Molėtams.

   

   

  Viskas prasideda nuo M

   

  Molėtai – Lietuvos sostinės kaimynystėje įsikūręs Rytų Aukštaitijos rajonas, daugelio atpažįstamas kaip Ežerų kraštas, kuriame suskaičiuojama beveik 300 ežerų. Tai vienas iš Utenos apskrities rajonų, kuriame 2022 m. sausio 1 d. VĮ Registrų centro duomenimis gyveno 18 354 gyventojai.

  Molėtų rajonas nuo sostinės nutolęs vos 60 km atstumu. Tai tampa vis didesniu privalumu asmenims dirbantiems Vilniaus mieste, bet ieškantiems kokybiškos gyvenimo aplinkos užmiestyje. Vis daugiau kitų Lietuvos miestų gyventojų Molėtai tampa naujaisiais namais. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems būsto arčiau gamtos, ežerų, viešųjų erdvių pritaikytų aktyviai fizinei veiklai, galimybių vaikams gauti kokybiškas ir įvairiapuses ugdymo paslaugas, taip pat būti dalimi draugiškos kaimynystės. Jaunoms šeimoms Molėtų savivaldybė padeda įsigyti pirmąjį būstą – be valstybės paramos, skiriamas ir savivaldybės finansavimas. Rajone yra ir mažesnės nekilnojamojo turto nuomos kainos, vieni pigiausių verslo liudijimų Lietuvoje.

  Verslui tai taip pat naujų galimybių vieta. Čia viskas prasideda nuo naujos idėjos – svajonės įgyvendinimo ar potencialios investicijos. 2019 metais paskelbtas „Citadele“ banko tyrimas apie verslo kliūčių žemėlapį rodo, kad visame Utenos regione mažiausiai kliūčių patiria Molėtų verslininkai. Molėtų rajono savivaldybė siekia mažinti kliūtis, kurias patiria rajono verslininkai, ir kurti paskatų verslui sistemą. Paramos rajono verslo subjektams programa, patvirtintas verslui taikomų mokestinių lengvatų mechanizmas, mažinama biurokratinė našta, stiprinami verslo nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybės ryšiai.

  Turite verslo idėją?  Įgyvendinkite ją Molėtuose.

   

  Molėtų pristatymą rasite ČIA

   

   

   

  Vidutinis atlyginimas Molėtų rajone(bruto), EUR 
  (Lietuvos statistikos departamento duomenys)

  Vidutinis alyginimas Molėtų rajone

   

  Turistų skaičius apgyvendinimo įstaigose
  Rytų Aukštaitijos rajonuose 2021 m.
  (Lietuvos statistikos departamento duomenys)