Žalias laisvalaikis – SPA Hotel Belvilis takais tarp ežerų

Žalias laisvalaikis – SPA Hotel Belvilis takais tarp ežerų

Molėtų rajone, prie Bebrusų, Juodujų Lakajų ir Siesarčio ežerų, SPA Hotel Belvilis įrengė dviračių ir pėsčiųjų takus aktyvaus laisvalaikio ir dviračių sporto mėgėjams.

Šiuo projektu siekiame paskatinti rinktis nestandartinį bei aktyvų poilsį gamtoje. Norime, kad gražus, ežeringas Molėtų kraštas būtų patrauklus ne tik tiems, kurie atvyksta pasimėgauti miško ramybe, geru oru, vandens pramogomis ar atsipalaiduoti mūsų SPA centre, bet ir tiems, kurie mėgsta aktyvų, sportišką laisvalaikį ir ieško naujų vietų jam praleisti.

Dviračių takai driekiasi kalvotu mišku, todėl dviračių sporto mėgėjai gali ne tik pasimėgauti gamtos apsuptimi, bet ir išbandyti savo jėgas. Vyrauja ir lygumos su atsiveriančiais gamtovaizdžiais į Baltuosius Lakajus, Juoduosius Lakajus, vėliau į Kertuojų ežerą. Specialiomis nuorodomis žemėlapyje pažymėtais takais galima apvažiuoti Siesarties ir Bebrusų ežerus, taip pat pasigrožėti Baltųjų ir Juodųjų Lakajų pakrantėmis. Siesarties dviračių takas siekia Mindūnuose esantį Ežerų žvejybos muziejų, kuriame eksponuojami senieji žvejybos įrankiai, todėl aktyvaus poilsio mėgėjai turi galimybę ne tik pasportuoti, bet ir susipažinti su krašto istorija.

Kirneilė, Molėtų r. (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 383 51098
+370 652 55500