"Dubingių žirgynas"

"Dubingių žirgynas"

Pajusk jojimo malonumą laukinėje gamtoje!  

Mes jums turime viliojantį pasiūlymą – viešnagę nepaprastai vaizdingos gamtos apsuptyje, pasijodinėjimą žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse, pasivaikščiojimą po mini zoologijos sodą, gurmaniškus patiekalus jaukiai įrengtoje restorano salėje, poilsį bei nakvynę moderniuose dviviečiuose kambariuose.  

Galbūt ne kartą svajojote apie jodinėjimą žirgais? Dabar turite puikią galimybę tai išbandyti! Ir visai nesvarbu, ar esate tik pradedantysis, ar jau patyręs jojikas. Kvalifikuotas instruktorius jus lydės visą laiką, padės išmokti bendrauti su žirgais. Jeigu tokios pagalbos jums nereikės - galėsite jodinėti niekieno netrukdomi. Viskas ko reikia pasijodinėjimui pas mus - tai gera nuotaika ir patogi apranga! Tik nepamirškite užsiregistruoti! Mūsų tel.: +370 656 56333  

Mūsų „Mini Zoo“ – tai edukacinės-pažintinės programos dalis gamtos pasiilgusiam žmogui. Čia auginami taurieji elniai, danieliai ir muflonai, gražuolės alpakos, poniai ir mini arkliukai, ganosi mini ožkytės ir avys, veisiami greitakojai stručiai, išdidžiai vaikštinėja povai, o ežero saloje laisvai bėgioja triušiai ir įvairių veislių vištos. Ežere plaukioja muskusinės antys ir juodosios gulbės. Ganyklose galima išvysti kumeles su kumeliukais, o žirgų alėjoje galėsite grožėtis fryzų, paintų, holšteinų bei Lietuvos jojamųjų veislių žirgais, taip pat susipažinti su ten gyvenančiais mini arkliukais ir poniais. Šiltuoju metų laiku siūlome pasiplaukioti valtele ar vandens dviračiu po mūsų ežerą.  

Kaip mus rasti?

Nuo Vilniaus – atstumas ~ 40 km. Atvažiavimas nuo kelio Vilnius - Molėtai: 36 - 37 km sankryžoje "Paberžė - Dubingiai" sukite į dešinę, Dubingių kryptimi. Važiuokite  ~7 km iki kaimo "Žalktynė". Privažiavus ženklą "Žalktynė", sukti į kairę pusę, į žvyrkelį (po dešine lieka Asvejos ežeras). Keliuku važiuokite  ~500 m. Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.  

Nuo Molėtų – atstumas ~ 30 km. Atvažiavimas nuo kelio Molėtai - Vilnius: privažiavę viaduką per kelią (Dubingiai - Giedraičiai) sukite į dešinę, važiuokite per viaduką Dubingių kryptimi ~ 6 km. Pamatę ženklą „Paberžė 20 km“ sukite į dešinę ir važiuokite ~3 km iki kaimo "Žalktynė". Pravažiuokite kaimą "Žalktynė" ir prieš kaimo pabaigos ženklą iškart sukite į dešinę, į žvyrkelį (po kaire lieka Asvejos ežeras). Keliuku važiuokite ~500 m. Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.

Įlankos g. 23, Žalktynės k., Dubingių sen., Molėtų r. (55.040556, 25.413244) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 656 56333