"Dubingių žirgynas"

"Dubingių žirgynas"

Pajusk jojimo malonumą laukinėje gamtoje!  

Viliojantis pasiūlymas – viešnagė nepaprastai vaizdingos gamtos apsuptyje, pasijodinėjimas žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse, pasivaikščiojimas po mini zoologijos sodą, gurmaniški patiekalai jaukiai įrengtoje restorano salėje, poilsis bei nakvynė moderniuose dviviečiuose kambariuose.  

Galbūt ne kartą svajojote apie jodinėjimą žirgais? Dabar turite puikią galimybę tai išbandyti! Ir visai nesvarbu, ar esate tik pradedantysis, ar jau patyręs jojikas. Kvalifikuotas instruktorius jus lydės visą laiką, padės išmokti bendrauti su žirgais. Jeigu tokios pagalbos jums nereikės - galėsite jodinėti niekieno netrukdomi. Viskas ko reikia pasijodinėjimui pas mus - tai gera nuotaika ir patogi apranga! Tik nepamirškite užsiregistruoti! Mūsų tel.: +370 656 56333  

„Mini Zoo“ – tai edukacinės-pažintinės programos dalis gamtos pasiilgusiam žmogui. Čia auginami taurieji elniai, danieliai ir muflonai, gražuolės alpakos, poniai ir mini arkliukai, ganosi mini ožkytės ir avys, veisiami greitakojai stručiai, išdidžiai vaikštinėja povai, o ežero saloje laisvai bėgioja triušiai ir įvairių veislių vištos. Ežere plaukioja muskusinės antys ir juodosios gulbės. Ganyklose galima išvysti kumeles su kumeliukais, o žirgų alėjoje galėsite grožėtis fryzų, paintų, holšteinų bei Lietuvos jojamųjų veislių žirgais, taip pat susipažinti su ten gyvenančiais mini arkliukais ir poniais. Šiltuoju metų laiku siūlome pasiplaukioti valtele ar vandens dviračiu po mūsų ežerą.  

Naujienos: atnaujintos karietų paslaugos.
Pasivažinėti žirgų traukiamomis karietomis. Pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam nepamirštamų įspūdžių su brangiausiais žmonėmis 
Karieta šventėms: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, filmavimams, fotosesijoms, išleistuvėms, jubiliejams, teminiams vakarėliams.
Nepraleiskite progos pasimėgauti išskirtine pramoga gamtos ir gaivaus oro apsuptyje!
Jodinėjimo pamokos:
Prisijunkite ir laisvalaikį leiskitenuostabios gamtos apsuptyje! Jodinėjimas ir pažintis su žirgais ir poniais atpalaiduoja ir suteikia daug džiaugsmo tiek mažiems, tiek dideliems.
MiniZoo:
Susipažinkite su MiniZoo gyventojais. Smagi diena su šeima ir linksmi prisiminimai tiek tėvams, tiek vaikams - garantuoti!
Japoniškas sodas:
Šnabždančių akmenų sodas - ramybės oazė kiekvienam apsilankiusiam. Vandens čiurlenimas, raminanti žaluma, gaiva padės atsiriboti nuo išorinio pasaulio ir priartins prie gamtos.
Nakvynė:
Čia ras ką veikti ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai  ir tie, kurie ieško ramaus poilsio. Palepinkite save ir savo šeimą poilsiu gamtoje, skaniu maistu ir turiningu laisvalaikiu.
Restoranas:
Savo grožiu užburianti gamta, jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir skanus maistas.
Žaidimų miestelis:
Mažieji kviečiami aplankyti žaidimų miestelį.
Paplūdimys:
Šiltuoju metų laiku pasilepinkite saulės ir vandens teikiamais malonumais, pasiplaukiokite vandens dviračiu po ežerą.
Ekskursijos:
Jūsų laukia įdomi ir įspūdinga, mokomoji - pažintinė ekskursija. Susipažinsite su neįtikėtinais MiniZoo gyventojais.
Fotosesijos su žirgais:
Įsiamžinti su nuostabiais žirgais. Fotosesijos metu puikiai praleisite laiką nuostabioje aplinkoje, patirsite daug naujų įspūdžių ir malonių akimirkų.
Dubingių žirgyno maniežas:
Apvalus maniežas su unikaliomis ir originaliomis medinėmis stogo konstrukcijomis bei jaukus apšvietimas – visa tai išskiria Dubingių žirgyną iš kitų Lietuvos žirgynų.

Kaip rasti?

Nuo Vilniaus – atstumas ~ 40 km. Atvažiavimas nuo kelio Vilnius - Molėtai: 36 - 37 km sankryžoje "Paberžė - Dubingiai" sukite į dešinę, Dubingių kryptimi. Važiuokite  ~7 km iki kaimo "Žalktynė". Privažiavus ženklą "Žalktynė", sukti į kairę pusę, į žvyrkelį (po dešine lieka Asvejos ežeras). Keliuku važiuokite  ~500 m. Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.  

Nuo Molėtų – atstumas ~ 30 km. Atvažiavimas nuo kelio Molėtai - Vilnius: privažiavę viaduką per kelią (Dubingiai - Giedraičiai) sukite į dešinę, važiuokite per viaduką Dubingių kryptimi ~ 6 km. Pamatę ženklą „Paberžė 20 km“ sukite į dešinę ir važiuokite ~3 km iki kaimo "Žalktynė". Pravažiuokite kaimą "Žalktynė" ir prieš kaimo pabaigos ženklą iškart sukite į dešinę, į žvyrkelį (po kaire lieka Asvejos ežeras). Keliuku važiuokite ~500 m. Pravažiavę elnyną išvysite Dubingių žirgyną.

Įlankos g. 23, Žalktynės k., Dubingių sen., Molėtų r. (55.040556, 25.413244) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 656 56333