Taryba

1
Raimonda Meiduvienė
Pirmininkas
2
Teresė Morkūnienė
Narys
3
Džiuljeta Karalienė
Narys
4
Rosita Pikauskienė
Narys
5
Eugenijus Rinkevičius
Narys
7
Raimundas Gražys
Narys

Molėtų krašto verslininkų asociacijos narių sąrašas

1
Stirnelės viensėdis – sodyba itin vaizdingame Labanoro regioniniame parke, kuris nuo seno traukia turistus ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų kraštų. Tai puiki vieta mėgstantiems komfortą, ramybę ir privatumą. Sodyba orientuojasi į ramų šeimyninį poilsį.
2
Šioje viloje itin gerbiamas svečių privatumas ir visos pastangos dedamos malonios aplinkos puoselėjimui, švaros palaikymui ir jaukumo kūrimui. Ramybė, įspūdingas reljefas ir išpuoselėta aplinka yra šios vilos perlai, kurie išskiria sodybą iš kitų.
3
Džiuljeta Karalienė
Parduotuvė „Mėja“
Batų ir drabužių parduotuvės, įsikūrusios Molėtuose. Jose yra platus pasirinkimas įvairių dydžių ir modelių, tad galite rasti kuo apsirengti kasdienai ir pasipuošti šventėms.
4
Rosita Pikauskienė
UAB „Verslo paslaugų biuras”
Tai buhalterinės apskaitos įmonė, teikianti įmonių steigimo bei pertvarkymo paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Teikiamos finansinės konsultacijos, tvarkoma buhalterinė apskaita UAB, IĮ, MB, ūkininkams, individualią veiklą vykdantiems asmenims.
5
Eugenijus Rinkevičius
Ūkininkas
Užsiima paukščių ir kitų gyvūnų auginimu ir siūlo įvairią produkciją klientų stalui.
6
Geriems žmonėms – geras poilsis! Toks šios sodybos šeimininkų šūkis. Tai gražioje vietoje įsikūrusi sodyba, skirta tik ramiam poilsiui. Svečiams skirti rąstiniai pastatai su pirtimis. Dideli vitrininiai langai su atsiveriančiais neaprėpiamais toliais neleis pamiršti, kad ilsitės gamtoje.
7
UAB „Euro langai“ vykdo langų gamybos ir kalvystės darbus. Jie gali pasiūlyti plastikinius langus, šarvo duris, roletus, garažo vartus, stumdomas sistemas, stogelius ir dar daug kitų gaminių, pagal kliento poreikius.
Įmonė turi du filialus, vienas yra Molėtuose, o antrasis Utenoje.
8
Molėtų miesto centre veikiantis restoranas – viešbutis teikia apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Pobūvių salėje rengiami įvairūs renginiai, teikiamos ir kitos maitinimo paslaugos, išvežamieji banketai.
Taip pat mieste įkurta skalbykla, kurioje norint užtikrinti paslaugos kokybę, įdiegta naujausia belgų kompanijos PRIMUS pramoninio skalbimo įranga.
9
Vitalijus Michailinas
V. Michailino IĮ
Teikia statybines paslaugas, užsiima įvairių objektų statyba bei remontu. Taip pat nuomoja statybinius įrankius ir gali pergabenti krovinius Lietuvos teritorijoje.
10
Donatas Plieskis
UAB „Dovytis”
Maitinimo tiekimo veiklos Molėtuose.
11
Išskirtiniai, aukštos kokybės ir natūralių produktų konditeriniai gaminiai, pagaminti su didžiule meile ir rūpesčiu.
12
UAB „Romnesa“ ne tik žinoma šakočių kepykla – restoranas.
Įmonė sėkmingai veiklą išplėtė ir Molėtų rajone – Mindūnuose. Vystoma veikla turizmo srityje su prekiniu ženklu „Ignaturas“ – renginių ir pramogų organizavimas, išvažiuojamasis maitinimas ir inventoriaus nuoma, apgyvendinimas Mindūnų kempinge.
13
Įlankos sodyba nustebins kraštovaizdžiu ir paslaugų gausybe. Siūlo apgyvendinimo paslaugas, edukacines programas, pokylių salės, pirčių, žvejų plausto, pramoginio kelto, pirties – saunos su vandens čiuožykla bei vandens inventoriaus nuomą. Siūloma išskirtinė paslauga – „Robinzonų“ salos nuoma.
14
Šironų ūkis „Šironija“ turi gilias pieninikystės bei žemdirbystės tradicijas ir ilgametę patirtį. Augina pluoštines kanapes ir gamina jų produkciją sau ir kitiems. Tai unikalus ūkis, kur yra galimybė susipažinti su duonos kepimo procesu, paragauti dar šilto pieno ar sūrio, bei pabandyti atlikti ūkio darbus.
15
Paulius Valentinavičius
UAB „Valseta“
Aktyvi transporto ir logistikos kompanija, teikianti krovinių transportavimo ir ekspedicijos paslaugas, taip pat užsiimanti sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugomis. Pagrindiniai kompanijos tikslai – teikti aukštos kokybės paslaugas, tenkinti augančius klientų poreikius, pelnyti jų pasitikėjimą.
16
Vykdo prekybą madinga ir kokybiška avalyne parduotuvėse ir internete.
17
Lina Urbonavičiūtė
Kempingas-poilsiavietė „Obuolių sala”
Tai ne tik keturių žvaigždučių moderniai įrengtas kempingas, bet ir poilsiavietė, esanti Grabuosto ežero saloje. Apgyvendinimas, maitinimas, renginių organizavimas, sporto aikštynai, valtys, paplūdimys, kempingas, poilsio nameliai, lauko tenisas, minigolfas, konferencijų salė, pirties nuoma – viskas ko reikia geram poilsiui vienoje vietoje.
18
1996 metais į kurta įmonė, kurios pagrindinė veikla – medienos perdirbimas.
Įmonė specializuojasi:
- vidaus ir lauko apdailinės medienos gamyboje;
- statybinės medienos gamyboje;
- medinių langų gamyboje iš trisluoksnio klijuoto medienos tašo;
- lauko ir vidaus baldų gamyboje.
19
Profesionalių meistrų komanda konsultuoja, atlieka bendrastatybinius, santechnikos, elektros instaliacijos, vidaus apdailos ar gerbūvio darbus. Teikiamos projektavimo, individualių namų statybos, būtų įrengimo, statybinės technikos nuomos ir kitos paslaugos nuo pamatų iki raktų.
20
Raimundas Gražys
UAB "Hoda"
Draugystės 2B, Verbiškės, Molėtų r.
Turimos modernios liejimo mašinos suteikia lankstumą gaminti įvairios paskirties ir dydžio plastikines detales, sveriančias nuo kelių šimtųjų gramo iki 6 kilogramų. Nuo 2008 metų įmonė dirba pagal sertifikuotą kokybės vadybos sistemą ir vykdo ISO bei IATF reikalavimus.
21
Įmonė atlieka visus žemės kasimo bei lyginimo darbus. Siūlo:
- tvenkinių, prūdų, pelkių kasimas, valymas, gilinimas;
- pakrančių ir melioracijos griovių valymas;
- reljefo, šlaitų, sklypų formavimas;
- kelmų rovimas;
- žemių stumdymas;
- vandens išsiurbimas ir kiti panašaus pobūdžio darbai.
22
Vykdo elektros montavimo darbus visoje Lietuvoje.
23
Sodyba įsikūrusi atokioje bei žalumos kupinoje vietoje, nutolusi vos 1 km nuo Alantos miestelio. Malonūs ir svetingi šeimininkai lauks sodyboje su čia auginamais žemaitukų veislės žirgais ir poniais.
24
Svečių namuose „Gerugnė“ ir viloje „Kelmynė“ teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos. Organizuojant šventę, konferenciją ar kitą susitikimą, teikiama pagalba dėl maitinimo organizavimo, apgyvendinimo, salės paruošimo ir pan.