Pasiūlymai darbostogoms Molėtuose: subalansuota darbui ir poilsiui

 

Ruduo po vasaros šilumos visus sugrąžino į darbus, tačiau netiesa, jog atvėsus poilsis tampa nuobodus. Molėtai alsuoja gyvybe ne tik vasarą. Ir nors dabar ji kitokia, ištuštėjusiose ežerų pakrantėse, pamiškėse įsikūrusios sodybos, svečių namai bei viešbučiai kviečia apsigyventi tikroje harmonijoje su gamta. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras skelbia akciją: Darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs, bet Jūs – galite! Vienas pasirinkimas, dvi galimybės – dirbti ir ilsėtis Molėtuose.

 

Išskirtinė gamta ir laisvalaikio pasiūlymai – derinys darbostogoms, kurį siūlo įvairios apgyvendinimo įstaigos visame Molėtų rajone. Patogios ir jaukios darbo-poilsio vietos laukia tiek solo svečių, tiek atvykstančių su šeimomis ar darbo komandomis. Niekuo nepamainoma vakaro ir ryto gaiva – iš už medžių tekanti saulė, languose atsispindintis stiklinis ežero vanduo... Visa tai, ką kiekvieną dieną gali patirti molėtiškiai ar šio krašto svečiai ir viskas čia pat – šalia Lietuvos sostinės.

 

 

 Išskirtiniais pasiūlymais garsėjanti „Pirtelė dviem“ – visuomet tik du svečius priimanti sodyba Labanoro regioninio parko teritorijoje, daugelio pamėgta patogaus ir kūrybinio darbo erdvė gamtos apsuptyje, alpakų kaimynystėje. „Alantos žirgai“ jaukios sodybos svečius mielai pasiruošę supažindinti su čia pat gyvenančiais žemaitukų veislės žirgais ir poniais. Ežerų pakrantėse esančios sodybos „Jurkampis“, „Mindūnų sodyba“, „Duobys“, „Įlankos sodyba“ kasdiena stebina besikeičiančios gamtos vaizdais ir šiltais pirties, kubilo malonumais.

Taip pat svečių laukia ramaus šeimos poilsio sodybos, kuriose net ilgi tamsūs vakarai neprailgs ir bus jaukūs. „Stirnelės viensėdis“ kviečia atrasti gamtos grožį – Labanoro regioniniame parke netrūks ramių vietų pasivaikščioti, 4 km spinduliu čia išsidėstę net 18 ežerėlių ežerų. Autenitška aukštaičių architektūros sodyba „Prie Melnyčios“ Asvejos regioniniame parke sukurta mėgstantiems dvasinį bei fizinį komfortą, privatumą. Čia vietą atras tiek šeimynos, tiek privačių renginių, mokymų dalyviai. Pušyne įsikūręs viešbutis „Belvilis“ atviras įvairiems darbostogautojams – čia veikia didelių organizacijų pamėgta ir išbandyti konferencijų salė, atskiri nameliai individualiems poilsiautojams. Išskirtiniai pasiūlymai – baseino erdvė ir restoranas.

Komandoms pritaikytos erdvės viešbutyje „Belvilis“, sodybose „Duobys“, „Gilužio sodyba“, „Prie Melnyčios“ – vietos su puikiai įrengtomis salėmis mokymams, konferencijoms, sutiks ir pasirūpins didesnėmis darbo komandomis.

Ypatingai kiekvienoje sodyboje vertinamas laisvas laikas po dienos ir savaitės darbų. „Įlankos sodyba“ plačioje teritorijoje kviečia pasivaikščiojimams ir pasiplaukiojimams valtimi Bebrusų ežere, o „Gilužio sodybos“ šeimininkai kviečia išbandyti jų organizuojamas laisvalaikio veiklas.

 

Daugiau apie darbostogų akciją: https://www.infomoletai.lt/darbostogos-moletuose/

Atraskite visus pasiūlymus darbostogoms: https://www.infomoletai.lt/apgyvendinimas/