Darbostogos Molėtuose

Darbostogos Molėtuose

 

Darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs, bet Jūs – galite!

Molėtai alsuoja gyvybe ne tik vasarą. Sakysite: darbas darbą veja, o vasari skirta atostogoms? Galbūt, tačiau mes siūlome: vienas pasirinkimas, dvi galimybės – dirbti ir ilsėtis Molėtuose.
Niekuo nepamainoma vakaro ir ryto gaiva – iš už medžių tekanti saulė, languose atsispindintis stiklinis ežero vanduo. Ištuštėjusiose ežerų pakrantėse tyla kalba pati už save, o kada jei ne dabar geriausias metas įsiklausyti...

Kaimo turizmo sodybos, viešbučiai, svečių namai – erdvės įvairiuose Molėtų rajono kampeliuose, gražesniuose vienas už kitą. Erdvės subalansuotos ne tik poilsiui, bet ir darbui.

  • Patogios, jaukios darbo vietos vieniems, su šeima ar komanda
  • Patikimas interneto ryšys
  • Išskirtinė gamta ir laisvalaikio pasiūlymai
  • Viskas čia pat – šalia Lietuvos sostinės

Darbas žmogų puošia, kaip ir poilsis.

 

 

Jūsų darbostogų draugai:

 

1. Sodyba „Alantos žirgai“

Tikima, kad žirgų skleidžiama energija ir geros emocijos veikia kaip terapija. O jei kiekvieną dieną galėtumėte džiaugtis žirgų draugija? Sodyba „Alantos žirgai“ – ne tik įsikūrusi jaukioje vietovėj. Čia svečius pasitinka ir namelių kaimynystėje gyvena žemaitukų žirgai. Du nameliai, su vaizdu į didelį žuvingą tvenkinį, įkurti dideliu atstumu vienas nuo kito, todėl svečiai gali mėgautis ramybe ir privatumu.

Tvenkinio Vila – namelis su keturiais atskirais miegamaisiais kambariais, kiekviename iš jų – dvigulė lova, patogus natūralaus medžio darbo stalas, krėslas ir atskiras tualetas bei dušas. Pirmame vilos aukšte yra bendra svetainė su dideliu aštuonviečiu stalu bendriems renginiams, ištraukiamas ekranas ir vaizdo projektorius. Lauke – didelė dengta terasa su šildytuvu ir keturiais staliukais su kėdėmis. Lauko erdvė puikiai tinka darbuotis ir mėgautis grynu oru.

Kalno Namelis – su dviem atskirais miegamaisiais, erdvia svetaine bei dušu ir tualetu. Čia rasite didelį stalą, tinkamą darbui, su patogiomis kėdėmis. Taip pat prireikus yra ištraukiamas ekranas ir vaizdo projektorius. Lauke įrengta terasa su dviem atskirais staliukais ir kėdėmis.

Tvenkinio Vilos gyventojai gali mėgautis periodinio kūrenimo pirtimi ir kubilu, Kalno Namelio – kubilu ir infraraudonųjų spindulių pirtimi. Sodyboje galima užsisakyti pusryčius.
Tvenkinio Vila – 8 vietos
Kalno Namelis – 4 vietos.
(Jeigu atvyksta svečių mažiau, negu nurodytas maksimalus skaičius, galimos nuolaidos.)

Visoje sodybos teritorijoje yra veikiantis bevielis internetas. Abiejuose nameliuose yra atskiri WiFi siųstuvai, ryšio kokybei užtikrinti, lauke taip pat yra atskiras WiFi siųstuvas, skirta darbui lauko teritorijoje.

 

Sodyba Alantos žirgai

 

Utenos g. 9, Kazlų k., Alantos sen., Molėtų r. (55.360326, 25.300258) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 699 24377, +370 612 07720
[email protected]
www.alantoszirgai.com
Facebook

 

 

2. Viešbutis „Belvilis“

Pušimis apsuptoje Bebrusų ežero pakrantėje veikiantis viešbutis „Belvilis“ – mokymų, konferencijų, asmeninių švenčių organizatorių ir poilsiautojų traukos centras. Pagrindiniame viešbučio pastate įkurtoje miško panorama išsiskiriančioje konferencijų salėje gali tilpti iki 70 asmenų. Čia sudarytos visos sąlygos ne tik rengti renginius, konferencijas, tačiau ir susitikimus, mokymus. Viešbučio komanda gali padėti organizuojant kavos pertraukėles su užkandžiais bei pietus „Belvilio“ restorane, įsikūrusiame tame pačiame pastate.

Kitos – posėdžių salė su stalais ir kėdėmis (10 vietų), pasitarimų kambarys (5 vietų).

„Belvilio“ aplinka tiesiog sukurta norintiems suderinti poilsį ir darbą. Tarp individualių darbostogautojų itin populiari galimybė dirbti iš visų kambarių ar privačių namelių. Pastaruosiuose rasite židinius, virtuvėles, standartiniuose dviviečiuose ar keturviečiuose bei liukso klasės kambariuose patogią erdvę darbui.

Gyvenamų vietų – 48.
Darbo vietų ~85.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visame viešbutyje

 

Viešbutis Belvilis

Viešbutis Belvilis

 

Ežerų g. 17A, Kirneilės k., Luokesos sen., Molėtų r. (55.202264, 25.471090) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 652 55500
[email protected]
www.belvilis.lt
Facebook

 

 

3. Sodyba „Duobys“

Vingiuotas kelias Alanta-Anykščiai dažną keliautoją atveda į jaukią sodybą viename iš Duobio ežero krantų. Kalno šlaite išsidėsčiusi sodyba – puikus sprendimas ieškantiems pabėgimo. Šilta ir jauku bet kuriuo metų laiku, o gyvenamieji namai su darbo erdvėmis pritaikyti tiek individualiam, tiek komandiniam darbui.
Darbostogų dalyviai laukiami dviejuose sodybos pastatuose. Vienas jų – pagrindinis didysis namas su keturiais miegamaisiais ir dviem san. mazgais. Čia įkurta ir 160 kv.m. salė, tinkama renginiams ar mokymams. Norintiems tvarkytis savarankiškai, komandiškai, įrengta virtuvė (yra visi indai). Taip pat galima pasinaudoti maitinimo organizavimo paslauga.
Antrasis gyvenamasis namas – Klėtis su dviem atskirais kambariais, san. mazgu, virtuve, židiniu puikiai tiks mažesnėms komandoms.
Net ir norintiems dirbti, svarbus ir poilsio laikas, todėl kiekvienas apsigyvenęs gali pasinaudoti papildomomis paslaugomis – užsakyti pirtį, kubilą, lauke sporto aikštyne pažaisti krepšinį, tinklinį ar komandiškai susikauti didžiųjų lauko šachmatų „kovoje“.

Pagrindiniame pastate 20, kitame (Klėtyje) – 6 gyvenamos ir darbo vietos.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Sodyba Duobys

 

Skiemonių g. 6, Kazlų k., Alantos sen., Molėtų r. (55.364441, 25.277580) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 600 27719, +370 600 27718
[email protected]
www.sodybaduobys.lt
Facebook

 

 

4. „Gilužio sodyba“

Sodybos šeimininkai siekia atrasti balansą tarp miestietiško komforto ir gamtos teikiamų pojūčių – tai puikus pasirinkimas ieškantiems pusiausvyros tarp darbo ir poilsio. Sodyboje įrengti 4 erdvūs kambariai ir du mažesni, kuriuose gyventojai galės jaukiai įsikurti, o darbui kuo puikiausiai tiks erdvus holas su židiniu arba namo apačioje įrengta 100 kv.m. salė su vitrininiais langais vienoje sienoje. Pirmojo aukšto kambariuose apsigyventi gali 6 asmenys, antrame aukšte, mažesniuose kambariuose – po 2-4 asmenis.

Svečiai gali naudotis projektoriumi, ekranu, magnetinė (flipchart) lenta su stovu.

Sodyboje esantis pirties namelis puikiai tinka ne tik norintiems apsigyventi (8 asmenims), dirbti, bet ir mėgautis pirties malonumais, kubilu.
Visi svečiai aprūpinami patalyne, rankšluosčiais, vienkartine higiena, savos gamybos žolelių arbata.
Sodybos šeimininkai rūpestingai organizuoja maitinimą atliepiantį svečių poreikius, taip pat gali pasirūpinti užklasine veikla – degustacijomis, pirtininko paslaugomis, suorganizuoti būgnų vakaru, žaidimus.

30 gyvenamųjų ir darbo vietų.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Gilužio sodyba

Sodyba Gilužis

 

Narušiškio k. 1D, Balninkų sen., Molėtų r. (55.273659, 25.293959) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 687 70088, +370 612 60081
[email protected][email protected]
www.giluziosodyba.lt
Facebook

 

 

5. „Įlankos sodyba“

Bebrusų ežero pakrantėje svečių laukia didelė erdvė kiekvieno norams. 6-9 gyvenamųjų vietų nameliai išsidėstę ežero pakrantėje ir pušyne, todėl Jūsų ramiam darbui pagelbės nuostabūs vaizdai už lango ir gamtos garso takelis. Nameliuose yra valgomojo ir svetainės zonos, terasos, kur kiekvienas svečias atras vietą patogiam darbui. Antrame aukšte – po du atskirus miegamuosius kambarius.

Sodybos teritorija didelė, erdvi ir tuo pačiu, viskas šalia, aplink Jus, tad laisvu metu tikrai atrasite vietą ir laiko ramiems pasivaikščiojimams, pasiplaukioti valtimi, žvejoti, grill‘inti ar kaitintis pirtelėje. Geriausias pasirinkimas – darbas ir poilsis gamtoje.

Visoje sodybos teritorijoje veikia nemokamas, kokybiškas interneto ryšys.

 

Įlankos sodyba

Įlankos sodyba

 

Žvejų g. 50, Šaukšteliškių k., Luokesos sen., Molėtų r. (55.171251, 25.431086) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 686 38019
[email protected]
www.ilankossodyba.lt
Facebook

 

 

6. Šeimyninis namelis „Jurkampis“

Naujos dienos pradžia ežero pakrantėje – geros dienos garantas. Jauki sodyba ant Dūrių ežero kranto sukurta trumpesnei viešnagei ar ilgesniam apsistojimui. Namelyje galima apsistoti visus metus, yra šildymas oras-oras, krosnelė papildomai šilumai ir jaukumui. Terasoje įrengta krosnelė, kur galima gaminti maistą bet kokiu oru, o atgauti jėgas, atsipalaiduoti padės ant ežero kranto esantis kubilas su masažine sistema.

Namelyje įrengti 2 miegamieji kambariai, vonios kambarys ir bendra svetainės-virtuvės erdvė. Svetainė, su vitrininiu langu į ežerą, puikiai tinka darbui. Čia rasite valgomojo stalą su kėdėmis, o esant poreikiui ir norui dirbti lauke yra terasa su stalu ir kėdėmis bei vaizdu į ežerą. Ežero pakrantėje įrengta pavėsinė su stalu ir suolai su atlošu (yra 2 kištukiniai lizdai).

Daugiausiai 6 gyvenamosios vietos (2 dvigulės lovos ir išskleidžiama dvigulė sofa lova svetainėje).

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Šeimos namelis Jurkampis

Šeimos namelis Jurkampis

 

Pakubėtiškių I k. 3b, Čiulėnų sen., Molėtų r. (55.256383, 25.424657) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 678 67271, +370 603 93961
[email protected]
www.jurkampis.lt
Facebook

 

 

7. Šeimos namelis, Mindūnų sodyba

Labanoro regioninio parko apsuptyje esanti sodyba – erdvė, turtinga girios gėrybėmis ir vaizdu į Baltųjų Lakajų ežerą. Bet kuriuo metų laiku Šeimos namelyje laukiami svečiai čia atras jaukią erdvė ilsėtis ir dirbti. Tarsi namų aplinkoje, su visais patogumais (virtuvė su reikalinga įranga, dušas, tualetas) naujai įrengtame 4 vietų namelyje galima įsikurti dienos darbams, o po jų – namelio gyventojams skirta pirtelė ir kubilas/džiakuzi. Čia pat yra ir miškas, ramiems pasivaikščiojimams ir gamtos atradimams.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Šeimos namelis Mindūnų sodyba

 

Labanoro g. 19C, Mindūnai, Molėtų r. (55.220704, 25.588817) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 698 40100, +370 687 20100
[email protected]
www.mindunusodyba.lt
Booking

 

 

8. Sodyba „Pirtelė dviem“

Daugiau nei penkerius metus sodybą „Pirtelė dviem“ svečiai renkasi ne tik dėl gero poilsio, bet ir dėl puikių sąlygų darbui. Tai dviejų aukštų namelis, skirtas dviem asmenims, todėl sutarti dėl savo „darbo kabinetų“ tikrai paprasta.
Patogiam darbui prie kompiuterio idealiai tinka virtuvėlėje esantis erdvus stalas su miško bei besiganančių alpakų vaizdu pro langą. Kūrybiniam darbui ar nuotoliniams susitikimams apstu pasirinkimų – antrame namelio aukšte esantys sėdmaišiai, erdvė terasoje ar balkone, sūpynės tarp pušų…

Išskirtinis rudens pasiūlymas „darbostogautojams“ – apsistojant 3 naktis darbo dienomis – kubilo iškūrenimas nemokamas! O apsistojant ir ketvirtai nakčiai – nemokama bus ir pirtis! Daugiau informacijos apie pasiūlymą ir rezervacija: https://pirteledviem.lt/kainos-ir-sodybos-uzsakymas/

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Pirtelė dviem

Pirtelė dviem

 

Pilkapių 20, Kašeikių k., Suginčių sen., Molėtų r. (55.326939, 25.572810) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 675 41101
[email protected]
www.pirteledviem.lt
Facebook

 

 

9. Sodyba „Prie Melnyčios“

Asvejos regioniniame parke esanti sodyba, sukurta mėgstantiems dvasinį bei fizinį komfortą, privatumą. Autentiška aukštaičių architektūros sodyba puikiai tinka šeimyniniam poilsiui ar uždariems renginiams. Svečiai gali apsigyventi dviejų, trijų ir penkių miegamųjų namuose. Bendros darbo ir poilsio erdvės patogios dirbti, visur įrengta patogiam buvimui reikalinga virtuvės įranga. Stalai ir kėdės pritaikytos patogiam darbui. Viduje yra svetainės, kuriose patogu dirbti, taip pat yra terasos su stalais , kėdėmis arba suolais. Poilsiui skirta pirtis, 2 kubilai – tai, kas leis atsipalaiduoti po darbo dienos ar visos savaitės.

Bendras gyvenamųjų vietų skaičius – 35.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Sodyba Prie Melnyčios

Sodyba Prie Melnyčios

 

Jurkiškio vs., Dubingių sen., Molėtų r. (55.071470, 25.408489) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 698 32605, +370 623 53385
[email protected]
www.priemelnycios.com
Facebook

 

 

10. Sodyba „Stirnelės viensėdis“

„Stirnelės viensėdis“ įsikūręs itin vaizdingoje vietoje – Labanoro regioniniame parke, kur 4 kilometrų spinduliu išsidėstę net 18 įvairaus dydžio ežerų, ežerėlių. Sodybos prioritetas – ramus šeimyninis poilsis, todėl kiekvienas svečias atras ramią erdvę dirbti ir ilsėtis. Svečiai priimami ir su augintiniais.
Sodybos nameliai pritaikyti dirbti ir viduje (stalas, kėdės) ir terasoje (lauko baldai). Dviejų miegamųjų namelių miegamieji antruose aukštuose. Čia sudarytos visos sąlygos gamintis maistą patiems. Šalia namelio yra kepsninė, iešmai, grotelės. Norintieji, gali užsisakyti pusryčius, vakarienę papildomai.
Jūsų paslaugoms - pirtelė, kubilas, kelionės pėsčiomis arba dviračiais (suteikiami nemokamai) Labanoro girios takais, pasiplaukiojimas baidarėmis.

Nemokamas, kokybiškas bevielis internetas visoje sodyboje.

 

Stirnelės viensėdis

Stirnelės viensėdis

 

Stirnelės vs. 2, Mindūnų sen., Molėtų r. (55.232616, 25.660608) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 685 07116, +370 699 78001
[email protected]
www.stirnele.lt
Facebook