"Stirnamis"

"Stirnamis"

Sodybą „Stirnamis“ sudaro trys namai, dvi pirtys, sporto aikštynas bei vandens telkiniai. Sporto aikštyną su terasa ir pirtimi galime nuomoti ir be nakvynės. Aktyvaus poilsio mėgėjai, gyvenantys sodyboje gali naudotis sporto aikštynu arba mėgautis vandens pramogomis: maudyti, irstytis irklentėmis, pripučiamomis baidarėmis ar valtimi.

Sodyboje teikiamos užsakomojo maitinimo paslaugas.

www.virtuvesfeja.lt

Rąstinis namas

Pirmas - rąstinis 240 kv. m., dviejų aukštų namas. Jame rasite visko, ko Jums gali reikėti Jūsų viešnagės metu. Norite gaminti maistą Jūsų šventei mūsų sodyboje? Tai ne problema – karališko dydžio modernioje virtuvėje rasite viską, ko jums reiks: puodai, indai, mikrobangų krosnelė, orkaitė, šaldytuvas. Toje pačioje patalpoje šalia didelio lango su vaizdu į mišką ir laukus stovi didelis svečių stalas, kur galėsite susėsti ir mėgautis rytine kava ar valgiu kartu su Jūsų artimaisiais.

Jaukioje ir erdvioje svetainėje galėsite romantiškai atsipalaiduoti židinio šviesoje arba garsiai trypti ir dainuoti pagal Jūsų mėgstamą muziką – muzikos aparatūrą mes pasirūpinome už Jus.

Rąstiniame name yra dvidešimt miegamų vietų, kurios paskirstytos penkiuose kambariuose, – 3 dvigulės, 11 vienguli ų lovų ir 3 dvigulės sofos.

Sodybos svečiai taip pat neturėtų užtrukti rytinėje eilėje į dušą. Rąstiniame name yra įrengti du dušai bei viena itin erdvi ir moderni vonia.

 

Didysis namas

Šalia rąstinio namo stovi didysis dviejų aukštų mūsų sodybos namas, kurio viduje įrengta erdvi, šventėms bei mokymams ar seminarams skirta salė. Neseniai atnaujintoje modernaus interjero salėje komfortabiliai gali tilpti apie 100 žmonių. Keturi platūs langai ir vidinis apšvietimas užtikrins puikią nuotraukų kokybę.

Didžiajame name yra dušai, tualetai, dvi modernios virtuvės, kur su visa reikalinga įranga galėsite pasigaminti maistą. Vietos tikrai užteks net ir didžiausiai Jūsų šventei – vestuvėms. Savo svečiams galime pasiūlyti nakvoti šešiuose atskiruose miegamuosiuose kambariuose, kuriuose iš viso gali miegoti iki 25 žmonių. Iš viso abiejuose sodybos pastatuose įrengtos 45 miegamos vietos.

Mes galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės garso įrangą, stačiakampius ar/ir apvalius stalus bei 100 kėdžių salėje išdėstyti pagal Jūsų pageidavimus, taip pat padėti užsakyti maistą Jūsų šventei, kurį paruoš mūsų šefai, sodyboje įrengtoje profesionalioje virtuvėje.

Loftas

Trečiasis namas - tai lofto principu įrengti du atskiri kambariai, kuriuose gali miegoti iki 20 žmonių.

Sodyboje vienu metu galime apgyvendinti iki 65 asmenų.

Sodyboje Stirnamis įsikūrusi „Virtuvės fėja“ pasiruošusi būti Jūsų šventės dalimi. Galime gaminti Jūsų pasirinktose patalpose arba, jei tam nėra sąlygų, atsivešime viską jau paruoštą su savimi. Pas mus galite užsakyti gimtadienio, įmonės šventę, gedulingus pietus, neužsakydami nakvynės sodyboje. Pagal pageidavimą papuošime ir paserviruosime stalus, kad Jūsų šventė taptų ypatinga. Jei dar neturite vizijos, kaip turi atrodyti aplinka – bendradarbiaudami su dizainere smulkiomis detalėmis, tokiomis kaip gėlės, vardinės kortelės ir kiti papuošimai, pasirūpinsime už Jus.

Vasaros sezono metu galite užsakyti maistą savo šventei ar piknikui gamtoje, kurį atvykę pasiimsite patys. Paruošime viską nuo užkandžių iki grill patiekalų, paruoštų kepimui ant laužo.

Maisto gamyboje naudojame tik pačius šviežiausius produktus, o klientų pageidavimu galime paruošti vegetariškų patiekalų ar valgių, kurie sudėtyje neturi tam tikrų alergenų.

 

Patogumai

Restoranas / kavinė
Pokylių salė
Wi-Fi
Konferencijų salė
TV
Vaikų žaidimų aikštelė
Pirtis
Sporto inventoriaus nuoma
WC ir dušas
Vandens inventoriaus nuoma
Žvejyba
Pavėsinė su šašlykine
Kalba angliškai
Kalba rusiškai
Kalba prancūziškai

Kontaktai

Sklėriškės 5, Čiulėnų sen., Molėtų r. (55.254087, 25.540808) (Žiūrėti žemėlapyje)
+370 686 06084