Gamtos ir kūrybos "SILVA" namai

Gamtos ir kūrybos "SILVA" namai

Gyventi ir kurti gamtoje Jus kviečia „Silva“ namai!

Medžių apsuptyje, harmonijoje su gamta, įkurti sveikatinimo, terapijų ir kūrybos namai „Silva“. Tai aptverta 1,6 ha teritorija su privačiu 9 ha mišku aplink ir 50 arų tvenkiniu pušyne. Suformuoti pasivaikščiojimo takai tinkantys ir su spec. įranga pravažiuoti.

Šiuose namuose yra 10 kambarių su lauko terasomis, mini SPA kompleksas su hidromasažine vonia pušyne ir SPA erdve. Bendrose erdvėse galėsite gaminti maistą (ar mes gaminsime, suderinsime) bei kūrybingai leisti laisvalaikį ar dirbti nuotoliu. 

Sveikatai puoselėti, mūsų komanda, yra paruošusi Jums sąmoningumo mankštomas, meditacines praktikas, streso - nerimo - nemigos valdymo programas. Emocinio valgymo edukacijas ir praktikas. Mes taip pat organizuojame ir siūlome:

· Miško (gamtos) maudynes - tai moksliniais tyrimais grįsta terapija - psichinei, fizinei, emocinei ir dvasinei sveikatai ir imunitetui stiprinti;

· Meditacijas ir dėmesingumo praktikas;

· Įvairias mankštas, kvepavimo technikas bendram kūno veiklos subalansavimui;

· Spa zoną (Įvairios masažinės lovos, aromaterapija, masažinis fotelis - viso kūno - nuo kojų pirštų galiukų iki sprando/limfodrenažinis kojų ir rankų/taškinis pėdų). Odos puoselėjimą;

· Hidromasažinį kubilą su pušų/kadagių/žemuogių ekstraktu + vakaro arbata/ryto kava.

Patogumai

Wi-Fi
SPA
Pritaikyta neįgaliesiems
TV
Kubilas
Sporto inventoriaus nuoma
WC ir dušas
Žvejyba
Pavėsinė su šašlykine
Prie upės, tvenkinio
Draugiški gyvūnams
Kalba angliškai
Kalba rusiškai

Kontaktai

Luokesos 22, Alksniškių km., Molėtų raj (Žiūrėti žemėlapyje)
+37069905154
+37060065783