VASARVIDŽIO KUPOLINĖ

VASARVIDŽIO KUPOLINĖ

Saulei įkopus į aukščiausią dangaus tašką kviečiame susiburti ir drauge atšvęsti brandos ir gausos laiką gamtoje, pasiruošti pokyčiams ir naujai pradžiai nedideliame jos glėbyje Šironijoje birželio 26-28 dienomis (26 d. 00:00 - 28 d. 20:00).

Vasarvidį švęsime puoselėdami seną Šironijos tradiciją džiaugtis ir dalintis tuo ką turime ir žinome. Kupoliausime ir vieni iš kitų mokysimės apie vaistažoles bei jų gydomąsias savybes, iš surinktų žiedų pinsime vainikus ir kartu kursime ritualus. Pasislėpus nuo saulės obelų pavėsyje gyvojoje bibliotekoje, kur kiekvienas žmogus yra gyva knyga, diskutuosime ir dalinsimės žiniomis įvairiausiomis temomis (nuo daržo iki kosmoso), o kiek atokiau įkurtoje ramybės erdvėje klausysimės gamtos garsų.

Vasarvidžio šventėje ypač laukiamos šeimos su vaikais. Jiems bus skirtas saugus vaikų žaidimo kampelis, painus labirintas kanapių lauke bei 30 metrų ilgio vandens čiuožykla.

Saulei nusileidus džiaugsimės laužų skleidžiama šviesa ir šiluma, ragausime naminę girą, improvizuosime su muzikiniais instrumentais, o atėjus lemtingam momentui pasileisime ieškoti stebuklingojo paparčio žiedo.

Kupini gyvybės Šironijos miškai, gėlėtos pievos ir tvenkiniai padės trumpam pamiršti rutiną ir sulėtinti gyvenimo ritmą, atgaivinti širdies tyrumą ir vėl įžvelgti grožį paprastume, pajusti ryšį su gamta, aplinkiniais ir savimi. Kaip ir visada čia taip pat bus galima pašaudyti iš lanko, pažaisti tinklinį ar futbolą, paplaukioti su irklente.

Ką reikėtų atsivežti: viską, ko Jums gali prireikti iškylai su palapine ir maudymuisi, taip pat maloniai kviečiame visus norinčius atsivežti instrumentus muzikinei improvizacijai.

Automobilio mokestis - 5 EUR (solidarumo mokestis šventės kaštams palengvinti).
Nemokamas
Birželio 26 - 28