Vaikiškas muzikinis spektaklis ,,Seno rakto istorija“

Vaikiškas muzikinis spektaklis ,,Seno rakto istorija“

Palėpė – paslaptingiausia namų vieta. Joje, seniai praradę savo paskirtį, miega pamiršti daiktai. Išmintingas, apdulkėjęs veidrodis, žvaigždžių liga sergantis smuikas, daugybę paslapčių slepianti spinta, šimtą metų nevartytas nuotraukų albumas – niekas nebeprisimena, kaip jie čia pateko ir nežino, ar dar kada nors ištrūks į laisvę. Bet vieną dieną palėpės ramybė sudrumsčiama – iš seno stalčiaus iškrenta raktas Numeris Du. Pažadinęs visus palėpės gyventojus, jis imasi ieškoti savo spynos. Ar nesutrukdys kiti daiktai jam siekti svajonės? Ar suras senas raktas savo spyną? Ar pavyks ją atrakinti? Kokie nuotykiai ir pavojai jo laukia?

„Seno Rakto istorija“ – mažiesiems žiūrovams primins, kaip svarbu žinoti kas esi ir jaustis reikalingam. Įdomūs ir įvairiapusiški spektaklio herojai pralinksmins kurioziškomis situacijomis, skambiomis dainomis ir padės suprasti, kad kiekvienas, net senas surūdijęs raktas, kažkam yra svarbus ir vienintelis.

Spektaklis skirtas 3 – 12 metų vaikams. Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai.

Bilieto kaina 5 eur. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt arba kultūros centro kasoje. Galima panaudoti Kultūros paso lėšas.

Scenarijaus autorė – Gintarė Greičienė

Muzika – Aro Žvirblio

Trukmė – 50 min.

5.00 €
2022-04-12 11:00