Utenos regiono perkusijos ir džiazo festivalis

Utenos regiono perkusijos ir džiazo festivalis

Utenos regiono perkusijos ir džiazo festivalis, kurio dalis vyks ir Molėtuose!

2021 rugpjūčio 28 d. 19 val. Molėtų kultūros namų lauko scenoje (Inturkės g. 4) Utenos regiono perkusijos ir džiazo festivalio uždarymo renginys. Kartu su Arkadijumi Gotesmanu festivalyje dalyvauja vienas ryškiausių šiuolaikinio poezijos pasaulio balsų, apdovanotas ne viena premija poetas Gytis Norvilas. „Poezija turi būti aitri, nepatogi, turi erzinti, neduoti ramybės nei pačiam autoriui, nei skaitytojui, nei pačiai kalbai. Turėtų ir guosti, turi guosti, priglausti, o guosti gali, mano supratimu, tik atimdama paskutinę viltį, kitaip tariant iliuzijas, fantomus, kurie daugina kančią. Turiu pasakyti ir tai, jog nežinau, ar esu poetas, tai visai man nesvarbu, nenoriu to sureikšminti ir susireikšminti.“– rašo poetas, vertėjas, eseistas, kultūros savaitraščio „Literatūra ir menas“ vyriausiasis redaktorius Gytis Norvilas. 

Naujojoje Molėtų kultūros pastato lauko scenoje Gyčio Norvilo poezija kalbėsis su Arkadijaus Gotesmano perkusija. Paskutinį vasaros šeštadienį turėsime galimybę kartu su atlikėjais būti poetinėje-muzikinėje kompozicijoje „Akla valtis: iš slaptų sodininko užrašų“.

Užbaigs festivalį garsus džiazo duetas: Vytauto Labučio – saksofonai, elektronika – ir Eugenijaus Kanevičiaus – kontrabosas.

 

 

Nemokamas
2021-08-28 19:00