Trečiasis VI Dubingių muzikos festivalio koncertas

Trečiasis VI Dubingių muzikos festivalio koncertas

Išsamiau apie atlikėjus:

Aistė Baliunytė-Dailydienė yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro arfininkė, baigusi studijas Nacionalinėje Paryžiaus muzikos ir šokio konservatorijoje pas profesorę Isabelle Moretti, garsinusi Lietuvą daugybėje užsienio šalių. Daugelio tarptautinių konkursų laureatė, už savo muzikinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka. Beje, Aistė yra vienintelė Lietuvos afininkė įrašiusi savo solinę kompaktinę plokštelę (Kings International Inc., Japonija).

Vytenis Gurstis yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro fleitininkas, Lietuvoje ir Europoje aktyviai koncertuoja ir kaip orkestro muzikantas, ir kaip solistas, taip pat dirba pedagoginį darbą: yra Balio Dvariono muzikos mokyklos ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas. Vytenis studijavo Karališkojoje muzikos akademijoje Londone pas profesorių Williamą Bennettą, yra įgijęs du magistro laipsnius Kiolne, Vokietijoje, Aukštojoje muzikos ir šokio mokykloje, ir menų daktaro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Arfos ir fleitos audžiamas muzikinis audinys: kas gi tobuliau galėtų padėti įminti trumpiausių vasaros naktų stebuklo paslaptis? Laukiame jūsų Dubingiuose!

//

Festivalio Garbės Ambasadorė - Birutė Vizgirdienė

Generalinis rėmėjas - Aurelijos ir Aurelijaus Rusteikų fondas

Rėmėjai – Topo centras, Molėtų kultūros centras, La Boheme.

Festivalio partneriai – Asvejos regioninis parkas, Dubingių seniūnija, AdvertLab, Kolibrio filmai.

Informaciniai partneriai – Lietuvos radijo ir televizijos “Mažoji studija”, Interneto dienraštis Bernardinai.lt, Molėtų krašto laikraštis „Vilnis“.


 

Festivalio rengėjų informacija

Nemokamas
2022-06-25 16:00