Spektaklis APIE VĖLES, ŽEMĖJ KLAJOJANČIAS. II-asis teatrų festivalis TALENTAS BŪTI ŽIŪROVU

Spektaklis APIE VĖLES, ŽEMĖJ KLAJOJANČIAS. II-asis teatrų festivalis TALENTAS BŪTI ŽIŪROVU

 

 

,,Apie vėles, žemėj klajojančias“ - spektaklis nebijantiems pažvelgti baimei į akis
Aktorių Vitalijos Mockevičiūtės ir Neringos Varnelytės kūrybinis duetas (teatras ,,Labas“ ) nuolat stengiasi naujoviškai ir patraukliai Lietuvos teatro publikai pateikti mūsų tautos etnografinį paveldą.

Šių kūrėjų kūrėjų darbas - spektaklis ,,Apie vėles, žemėj klajojančias“, kuriuo spektaklio kūrybinė komanda atvers brandžiai teatro publikai lietuviškų siaubo pasakų pasaulį. Pasitelkdamos Jono Basanavičiaus surinktas siaubo pasakas, Norberto Vėliaus užrašytas mitologines sakmes, bei lietuvių liaudies romansus, Vitalija Mockevičiūtė ir Neringa Varnelytė ves žiūrovą į magišką ir šiurpinantį anapusinį pasaulį. Jame atsiskleis vieno žmogaus, kuriam buvo lemta pažinti baimę, žvilgtelt į dvasių, vėlių, velnių pasaulį, gyvenimo kelionė. Šis spektaklis - apie baimę kurios akys didelės, o jos nuojautos - kaip žvalgymasis po save. Pasakos tik atskleidžia pasaulio įvairovę ir nepaprastumą, o patirti siaubą ir nugalėti save kiekvienam reikia pačiam.

Kelionės palydovai, kaip jau įprasta ,,Labas“ teatro spektakliuose, - muzikantai. Šįsyk muzikuoja ir romansus dainuoja Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko (folkloro kapela ,,Ratilai“).

 

 

7.00 - 5.00 €
Spalio 11 d. 18:00