Spalvotos Kalėdos Molėtuose

Spalvotos Kalėdos Molėtuose

Molėtai, vasarą visus kvietę į pasimatymą, į miesto pakrantes kviečia sugrįžti ir žiemą. Juk žiema gali būti ne mažiau spalvinga nei vasara. Tradicinės erdvės čia pražys iš naujo ryškiausiomis spalvomis, o kalėdinis spindesys gyventojus bei svečius džiugins iki SAUSIO 6 d.

GRUODŽIO 11 D.
17:00
Kalėdinio Molėtų miesto, jo pagrindinės eglės ir eglučių alėjos įžiebimo koncertas. Kviečiame jį saugiai ir jaukiai stebėti šiame Molėtų Kalėdų puslapyje.
17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 20:00, 21:00 Magiškas šviesos efektų šou Jaunimo aikštėje.
Šviesų šou prie pagrindinės miesto eglės bus galima pamatyti net 6 kartus. (Jaunimo a. 10, Molėtai)

Kartu su pagrindine miesto egle įvairiomis spalvomis sužibs Eglučių alėja ir Kalėdų stebuklų parkas.

KALĖDŲ STEBUKLŲ PARKAS – šventinė teritorija prie miesto fontano (Inturkės ir Jaunimo g. sankirta) ir baltasis tiltas per Pastovėlį (Pastovio g.). Šios teritorijos bus apšviestos visą kalėdinį laikotarpį iki sausio 6 d.

EGLUČIŲ ALĖJA – rekordinis skaičius eglučių, kurias papuoš įvairios rajono bendruomenės, palei Vilniaus gatvę švies taip pat iki sausio 6 d.

 

GRUODŽIO 18-20 d.
ATGYJANČIOS KALĖDŲ PARKO ISTORIJOS.
Viso savaitgalio vakarais veiks papildyta šviesų instaliacija prie miesto fontano ir Pastovio ežero (Inturkės ir Jaunimo g. sankirta).

GRUODŽIO 24-27 D.
STEBUKLŲ PAKRANTĖ.

Šventinį savaitgalį šviesos papuoš Pastovėlio ežerą ir jo pakrantę (M. Apeikytės g.)

 

Molėtų gyventojai ir svečiai kviečiami saugiai ir atsakingai džiaugtis spalvomis suspindusius kalėdiniu miestu – nesibūriuoti didelėmis grupėmis, laikytis saugių atstumų, dėvėti medicinines veido apsaugos priemonės.

Nemokamas
12.06 - 01.06