Šokio spektaklis PERDEGIMAS | Šokio trupė „Nuepiko“

Šokio spektaklis PERDEGIMAS | Šokio trupė „Nuepiko“

Lapkričio 20 d., 18.00 val. Molėtų kultūros centre, Inturkės g. 4, šokio trupė „Nuepiko“ pristatys spektaklį „Perdegimas”.
Už vaidmenį būtent šiame spektaklyje vienas stipriausių Lietuvos šiuolaikinio šokio atlikėjų Marius Pinigis 2020 m. gavo „Auksinį scenos kryžių“. M.Pinigis taip pat yra Kultūros ministerijos, Šiuolaikinio šokio asociacijos ir Kauno miesto „Fortūnos“ įvairių apdovanojimų laureatas.
Įkvėpti savų ir svetimų „perdegimų“ šokėjai Adrian Carlo Bibiano, Marius Pinigis ir Andrius Stakelė savo spektaklyje imasi tyrinėti ir menine kūno kalba interpretuoti „perdegimo“ reiškinį. „Kasdieną matau „perdegusius“ žmones. Kartais ir pats jaučiuosi „perdegęs“. Negana to, savotiškas „perdegimas“ vyksta ir globalesniame politiniame bei ekologiniame lygmenyje. Žmonija labai stipriai serga.“ – mintimis dalinasi vienas iš spektaklio kūrėjų Marius Pinigis.
Visgi spektaklio tikslas nėra moralizuoti,bet skatinti susimąstyti, nebijoti kelti prasmingus klausimus sau: „O kur gi aš pats degu, deginu save?“. Tai ne tik atidengia temos ir kūrybos plotus, bet ir skatina atsigręžti į savo gyvenimo būdą, įpročius, elgesį, formuoja mūsų kūrybinio proceso darbo etiką, vertybes, tarpusavio santykius. Pristatomas spektaklis yra veikiau savirefleksija, kuri, tikimės, taps priemone mums visiems – spektaklio kūrėjams ir žiūrovams – sąmoningiau permąstyti „perdegimo“ temą.“ – mintimis dalinosi spektaklio autoriai.
NUEPIKO - šokio trupė iš Kauno. Pradėję savo kūrybinę kelionę 2016 metais nuo šokio spektaklio "(g)round zero", trupės nariai nusprendė toliau bendradarbiauti ir plėtoti savo kūrybinę veiklą skirtingomis perspektyvomis. Spektakliai, edukacinės dirbtuvės, darbas su bendruomene, filmų ir muzikos kūryba - segmentai, per kuriuos trupės menininkai siekia plėtoti šokį ir pristatyti savo kūrybinę komandą, žinomą NUEPIKO vardu.
 
BILIETO KAINA - 7 Eur
Senjorams, mokiniams ir neįgaliesiems - 5 Eur
Bilietai platinami Molėtų kultūros centro bilietų kasoje.
5.00 - 7.00 €
2021-11-20 18:00