Šiuolaikinio cirko spektaklis 7 MINUTĖS

Šiuolaikinio cirko spektaklis 7 MINUTĖS

Performansas „7 minutės” nagrinėja kiekvienam artistui pažįstamą darbo priemonę – repeticiją. Tai bepasikartojantis procesas, kurio metu atlikėjas susipažįsta su kuriamo pasirodymo žaidimo taisyklėm. Repeticijos pagrindinė priemonė – kartojimas. Šis procesas priešingai nei pasirodymas, suteikia atlikėjams galimybę ieškoti ir klysti be jokių pasekmių, atrasti santykį į save, savo daromą veiksmą, bei šalia esantį scenos partnerį. “7 minutės” yra apie kelionę į pasirodymą, kuris priklausomai nuo proceso įvyks arba ne.

Šiuolaikinio cirko kolektyvas „Būda“ susikūrė žonglieriaus Kasparo Bujanausko iniciatyva. Kolektyvas nagrinėja skirtingų meno disciplinų panašumus bei skirtumus ir stengiasi ištrinti ribą tarp jų. „Būdos“ kolektyvas nebijo žaisti, improvizuoti ir ieškoti to, kas dar neatrasta. Svarbiausia – būvis kartu ir vienas kito pajautimas scenoje ir už jos.

Kasparas Bujanauskas – žonglierius, idėjos autorius
Lukas Dirsė – aktorius
Liudas Vervečka – kompozitorius, muzikantas
Martynas Stoškus – būgnininkas
Evelina Stonytė – sintezatorius
Tomas Stonys – šviesų ir scenos pastatymo dailininkas
Žiedūnė Dubnikovaitė, Goda Juodaitytė – BŪDOS vadyba

Spektaklio laikas: 18:00
Durys: 17:30

Bilietus į spektaklį galite nusipirkti MKC bilietų kasose. Moksleiviams su moksleivio pažymėjimu bei senjorams yra taikoma nuolaida ! Bilietus galima įsigyti ir prieš spektaklį.

Nemokamas
Balandžio 21 d. 18:00