POP DU ir ASTA PILYPAITĖ. Koncertinis turas „AMŽINAI“

POP DU ir ASTA PILYPAITĖ. Koncertinis turas „AMŽINAI“

 

ASTA PILYPAITĖ ir grupė „POP DU“ kviečia į koncertinį turą „AMŽINAI“ PER LIETUVĄ!
„POP DU“ – sparčiai populiarėjanti Lietuvos popmuzikos grupė, 2018 m., youtube platformoje pelniusi populiarumą su hitais „O mama, mama” ir „Pajudėk!”.

Kartu su Asta PIlypaite grupė neseniai pristatė bendrą karštą vasaros hitą „Amžinai“, kurį išgirsite turo koncertuose. Scenoje skambės ir daugiau bendrų kūrinių.
ASTA PILYPAITĖ – jau dvidešimt metų yra viena populiariausiu Lietuvos atlikėjų. Muzikinę karjerą būdama penkiolikos metų pradėjo Mažeikiuose, to meto populiariausioje pop muzikos grupėje „SEKMADIENIS“. Su grupe aštuonerius metus aktyviai koncertavo Lietuvoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje. Nuo 1996 metų pradėjo solinę karjerą. Ne kartą buvo nominuojama kaip geriausia atlikėja įvairiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose. 1995 – aisiais „Pop Art“ festivalyje apdovanota kaip geriausia festivalio atlikėja, 1999 metais Nacionaliniuose muzikiniuose „Radiocentro“ apdovanojimuose išrinkta geriausia Lietuvos metų atlikėja, o 2008 – aisiais šlagerių karaliaus ir karalienės rinkimuose buvo pripažinta „Šlagerių karaliene“. Su soliniais koncertais aplankė Airiją, Lenkiją, Angliją, Švediją. Asta aktyviai dalyvavo TV, vesdama tokias laidas kaip „LNKenis“, „Ledo Žvaigždės“, „Sekmadienio loto“. Dalyvavo TV projektuose „Žvaigždžių duetai“ (su Vytautu Rumšu, o vėliau – su fotografu vaidotu Grigu), „Šok su manimi“ (su alytiškiu Ligitu Bernatavičiumi), „Chorų karai“ (su Alytaus De Žavu choru).

Bilietais prekiauja www.bilietai.lt

Lapkričio 16 d. 19:00