Pas Molę į Molėtus

Pas Molę į Molėtus

 

Gal nukritai iš dangaus?! Juk tikrai kartais taip atrodome, kai svajojame arba... kai svajonės pildosi. Jeigu jau kristi, tai tik minkštai... pavyzdžiui, tiesiai į Molėtų ežerus. Nenustebkite! Naujoji mūsų herojė keliauninkė žuvytė Molė taip ir atsidūrė Molėtų krašte. Užteko vienos nakties ir pakliūti į žvaigždžių lietų...

Juk žvaigždėtos naktys Molėtuose – pačios ryškiausios. Todėl, kad ir kuri žvaigždė Jus čia atves, nepraleiskite progos. Geras emocijas, naujus draugus, gražiausias vietas ir linksmiausias pramogas – Molėtus rasite Molėtuose!

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pristato specialius turistinius gidus keliautojams: šeimoms ir žvaigždžių tyrinėtojams, atradėjams.
Populiariausi turistiniai maršrutai, lankytinos vietos ir skaniausi patarimai Jūsų kelionėms.

GEGUŽĖS 14 D.

10-15 val. atvira virtuali erdvė „Molėtai kitaip“ ir naujos pramogos – istoriją atverianti „siena“ – animuotas senasis žydų turgus. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras (Inturkės g. 4, Molėtai).

11 ir 13 val. Muzikinė kelionė su „Teatriuku“ paskui žuvytę Molę Molėtų pakrante. Kelionės pradžia Molėtų skulptūrų parke (Vasario 16-osios g.).

11-15 val. Žvaigždinėtojų erdvė: Etnokosmologijos muziejaus edukacijos. Molėtų krašto muziejaus lauko scena (Inturkės g. 4, vidiniame kieme).

12-15 val. Kelionė Molėtų mieste Molėtų technikos muziejaus eksponatais: Vasara veža!
Išvykimo laikai: 12:00, 12:15, 12:30, 12:45, 14:00, 14:15, 14:30, 14:45.
Išvykimo stotelė: aikštelėje prie miesto fontanos, Inturkės ir Jaunimo g. sankirtoje.

Šeimoms ir žvaigždinėtojams – kiekvieno keliautojo didžiausiems įspūdžiams. Parodyk, koks esi stiprus ir kiek įspūdžių gali panešti su savimi!

 

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.

 

Nemokamas
2022-05-14 10:00