Molėtų krašto muziejaus rugsėjo mėnesio renginiai

Molėtų krašto muziejaus rugsėjo mėnesio renginiai

  • Rugsėjo 1-30 d. - Paroda „Šiaudiniai sodai“. Molėtiškių Loretos Guobytės, Daivos Vaiškūnienės darbai iš Utenos regiono konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas 2021“. Daugiau apie parodą: https://www.moletumuziejus.lt/naujienos/316/ - Svetainė.

 

 

  • Rugsėjo 8 d., 16.00 val. Henrikas Natalevičius Mažoji tapybos retrospektyva „Tada ir dabar“. Molėtų dailės galerijoje veikianti paroda (lyg fantastinio turinio knyga) nukelia į praeitį ir sugrąžina dabartin. Tai apibendrinanti šio žymaus bei reikšmingo lietuvių tapytojo retrospektyva. Žiūrovams pristatomi įvairių metų darbai atspindintys H. Natalevičiaus kūrybinę raidą nuo žymiojo „Penketo“ (dar kitaip vadinto „kirmėlistais“) laikų praeito amžiaus aštuntajame dešimtmetyje iki ne ką mažiau įkvepiančių ir spalvingų mūsų dienų. Dr. Vidas Poškus. https://www.moletumuziejus.lt/naujienos/317/ - Dailės galerija.

 

  • Rugsėjo 1-30 d. - 1-oji tarptautinė meno trienalė „Unpredictable futures/Nenuspėjamos ateitys“ (UFNA). Tai vizijų ir tyrimų projektas, atsiliepiantis į kosmoso ir antropoceno epochos aktualijas, prognozuojantis gyvenimą už Žemės ribų. Projektas įgyvendinamas Molėtų mieste ir apylinkėse, kurios jau prieš keletą dešimtmečių Lietuvos mokslininkų ir menininkų dėka tapo vizualinių, pragmatinių, prognostinių, ontologinių ir kitų ryšių su kosmosu vieta...Daugiau informacijos apie projektą čia: https://www.ldsajunga.com/ufna (Molėtų krašto muziejus). - "Bromos salė".

 

 

Nemokamas
Rugsėjo 01 - 30