Molėtų krašto muziejaus liepos mėnesio renginiai

Molėtų krašto muziejaus liepos mėnesio renginiai

  • Liepos 1 - 31 d. - Kristinos Norvilaitės personalinė paroda „Žaidžiame klases“. Molėtų dailės galerija. Liepos 17 d., 15 val. - susitikimas su parodos „Žaidžiame klases“ autore Kristina Norvilaite. Susitikimo metu skambins pianistas Petras Geniušas.

 

  • Liepos 1 - 31 d. - Paroda „Šiaudiniai sodai“. Tai molėtiškių Zitos Spranginienės, Loretos Guobytės, uteniškės Zitos Indriūnienės darbai iš Utenos regiono konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas 2021“. Daugiau apie parodą: https://www.moletumuziejus.lt/naujienos/316/ Molėtų krašto muziejaus svetainė.

 

  • Liepos 1 - 31 d. - Viktorija Bitinaitė Stankevičienė „Gervė“. Profesionalios keramikės sukurtas meno objektas, eksponuojamas muziejaus laiptinėje. Tai dailininkės Viktorijos Bitinaitės Stankevičienės dovana Molėtams 634-ojo gimtadienio proga. Molėtų krašto muziejus.

 

  • Liepos 2 - 31 d. - Startuoja 1-oji tarptautinė meno trienalė „Unpredictable futures/Nenuspėjamos ateitys“ (UFNA). Tai vizijų ir tyrimų projektas, atsiliepiantis į kosmoso ir antropoceno epochos aktualijas, prognozuojantis gyvenimą už Žemės ribų. Projektas įgyvendinamas Molėtų mieste ir apylinkėse, kurios jau prieš keletą dešimtmečių Lietuvos mokslininkų ir menininkų dėka tapo vizualinių, pragmatinių, prognostinių, ontologinių ir kitų ryšių su kosmosu vieta...Daugiau informacijos apie projektą čia: https://www.ldsajunga.com/ufna (Molėtų krašto muziejus).
     

 

Nemokamas
Liepos 01 - 31