MOLĖTAI & DIFF DIVERS: Į VASARĄ ŠVARIAU!

MOLĖTAI & DIFF DIVERS: Į VASARĄ ŠVARIAU!

 

Padėkime ežerui atsikratyti nereikalingų kilogramų! Vasaros laukiame ir jai ruošiamės tikrai daugelis iš mūsų. Savimi pasirūpinę nepamirškime ir mus supančios gamtos. Neretai ten užmirštame savo papildomus kilogramus – tai, ko atsikratome tiesiog paslėpdami vandenyje. Todėl prieš šokdami į ežerą atsigaivinti, pasirūpinkime jo švara.

Pirmieji čia neria narai. Narų klubo „Diff Divers“ iniciatyva, kasmetinė švarinimosi akcija šiais metais keliasi į Molėtų miestą. Gegužės 15 d. klubo nariai – profesionalūs narai ir jų mokiniai – valys Pastovio ežero dugną ir kvies molėtiškius susipažinti su narų profesija, veikla.

Kad vasarą visi Molėtuose pasitiktume dar švariau, lengviau, ir, žinoma, gaiviau.

Gegužės 15 d. Pastovio ežero paplūdimyje:

11-12 val. Nardymo klubo „Diff Divers“ edukacija. Priimami visi norintys be išankstinės registracijos.
11-14 val. Pastovio ežero valymas.
14-15 val. Ištrauktų atliekų rūšiavimas.

 

Prie akcijos prisijungti gali kiekvienas – Molėtų rajono savivaldybė ir akcijos iniciatoriai kviečia savanorius prisidėti priimant atliekas ant kranto ir jas išrūšiuojant.

Dėl savanorystės ir pagalbos švarinimo akcijoje kreipkitės: [email protected], telefonas +370 655 73760 arba užsukite į centrą Vilniaus g. 45, Molėtuose.

Išrūšiuotas stiklas bus panaudotas Molėtų Atviro jaunimo centre kuriamame iškrovos kambaryje pagal Europos solidarumo korpuso projektą ,,Išsikrauk/pasikrauk“, kurio tikslas – skatinti gyventojų bendravimą ir bendradarbiavimą bei mažinti kasdienėse situacijose patiriamą stresą, įtampą ir baimę.

Nemokamas
2022-05-15 11:00 - 15:00