Masters of calm 2022

Masters of calm 2022

Planuoti vasaros atostogas kviečia
MASTERS OF CALM – sąmoningumo, sveikatingumo, mokymų ir patyrimų stovykla - vasaros festivalis! 2022 m. 11-tasis festivalis vyks liepos 29 - rugpjūčio 7 dienomis, Asvejos regioninio parko pušyno apsuptyje, kur įsikūrusi poilsio ir patyrimų erdvė - Auksinė giria.

Patyrimai subalansuoti šeimoms, poroms, draugams ir tiems, kurie mėgsta nuotykius patirti vieni. Prisijunk jei nori praplėsti savo bendraminčių ratą ir savo kasdienybę pripildyti naujais patyrimais!

Tai – tavo nesibaigiančios sielos atostogos, kur viskas įskaičiuota:
gardus maistas 3 kartus per dieną (subalansuotas vegetarams ir veganams bei visiems kuriems rūpi sveika gyvensena)
turininga programa nuo ankstyvo ryto iki vakaro - paskaitos, praktiniai užsiėmimai, įvairios kūrybinės dirbtuvės, patyrimai, vakariniai koncertai ir kasdienybe praskaidrinantys paišdykavimai bei bendrystė.
tavo pasirinktas pilnavertiško poilsio ritmas Asvejos regioninio parko gamtos apsuptyje!

 

Į festivalį gali atvažiuoti 1, 2, 3, 5 arba visas 10 dienų ir mėgautis nerūpestinga gamtos ramybe, nekasdieniška rutina, kurioje pilna nuotykių ir atradimų! 1 dienos bilietai bus parduodami nuo Liepos mėnesio.

Svarbu! Festivalis blaivus.
Bilietai:
https://www.bilietai.lt/.../masters-of-calm-2022-338580/

Turi klausimų? O gal nori prisijungti prie festivalio komandos - prekiauti, dalintis savo patirtimi (renkame tik patyrusius mokytojus), galvojate apie partnerystę nes, sutampa vertybės - rašyk [email protected] arba skambink Viktorijai: +37060432131.

Plačiau apie festivalį: www.mastersofcalm.lt

FESTVALIO VAIZDO GALERIJA:
Instagram @mastersofcalm_festival

Youtube - https://www.youtube.com/user/mastersofcalm/

07.29 - 08.07 d.