Grupės SUBTILUS koncertas

Grupės SUBTILUS koncertas

 

Tai viena neįprasčiausių Lietuvos grupių, intriguojanti jau savo pavadinimu. Ketveriukė nesunkiai pritaptų įvairaus žanro muzikos festivaliuose jau vien dėl savo sudėties – retenybė yra išgirsti lietuvių nacionalinį pučiamąjį instrumentą birbynę tokiame kontekste.
Anot ansamblio narių, publikai ne tiek svarbu, ką jie groja, kiek – kaip. Fantazija ir emocionalumas ženklina kiekvieną šių atlikėjų pasirodymą. Ne virtuozinių pasažų gausa jiems svarbiausia, nors nepriekaištingai atlieka virtuoziškiausius kūrinius.

„Subtilus“ pelnė prizų respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, 2011-aisiais grupei atiteko „Publikos simpatijų“ prizas Lietuvos muzikų sąjungos (LMS) organizuojamame Didžiajame muzikų parade, o 2019-aisiais – LMS „Auksinio disko“ apdovanojimas.
Grupė yra išleidusi penkis albumus, gastroliavo daugelyje pasaulio šalių, tarp jų – JAV, Kinijoje, Vokietijoje, Danijoje, Olandijoje, Belgijoje, Norvegijoje, Italijoje. Visur ji įelektrina publiką savo sprogstamu energetiniu užtaisu ir šviesiomis emocijomis.

Koncertas skiramas Kultūros dienai ir medicinos darbuotojų dienai paminėti.

Bilieto kaina 10 Eur.
Senjorams, neįgaliesiems ir moksleiviams 8 Eur.

8.00 - 10.00 €
Balandžio 20 d. 18:00