Girmantės ir Andrej Polevikov GYVO GARSO KONCERTAS

Girmantės ir Andrej Polevikov GYVO GARSO KONCERTAS

 

Girmantė ir Andrej Polevikov – jau bene dešimtmetį gyvuojantis duetas, sukūręs ne vieną puikią programą. Šįkart su klausytojais dalinsis tiek žinomiausiais džiazo muzikos kūriniais, tiek mėgstamiausiomis populiariosios muzikos ir autorinėmis dainomis.

o Girmantė – daugybei gerbėjų žinoma nuostabaus balso savininkė, ryškiai šviečianti Lietuvos džiazo ir populiariosios muzikos padangėje. Nusiteikite susitikimui su charizmatiška, muzikalia vokaliste ir jos melodingomis improvizacijomis!

o Andrej Polevikov – pianistas, neabejotinas šių laikų Lietuvos džiazo pasaulio lyderis, daugybės tarptautinių konkursų laureatas ir festivalių dalyvis, drąsus eksperimentuotojas, aranžuotojas ir kompozitorius.

Svarbios renginio detalės:

· Koncerto pradžia: 17:00, durys atveriamos 16:00. Koncerto pabaiga – 19:30

· Norintieji užsisakyti vakarienę iš „Penkių dukrų“ meniu, galės tai padaryti prieš koncertą, ji bus patiekiama per pertrauką (po koncerto pirmų 45 minučių). Svečiams taip pat bus pasiūlytas gėrimų ir lengvų užkandžių meniu.

· Svečiai prie šešiaviečių arba aštuonviečių staliukų bus susodinti atsitiktine tvarka, kompanijas ir šeimas susodinant drauge, o mažesnes kompanijas subursime prie vieno bendro šešiaviečio ar aštuonviečio stalo.

· Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus,

rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu 8 682 61 541.

Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas. Jūsų bilietas - tai Jūsų sėdima vieta, stovimų vietų nėra

· Renginio vieta: „Penkios dukros“ , Ličiūnai, Molėtų r. (navigacijos programėlėse ar žemėlapiuose įvesti reikėtų būtent „Penkios dukros“ pavadinimą ).
 

Automobilių stovėjimo aikštelė nemokama

26.20 €
Vasario 25 d. 17:00