DRIVE INN: Iveta Svilainytė gyvai

DRIVE INN: Iveta Svilainytė gyvai

Gegužės 29 d., penktadienį, 21:30 val., Molėtų daugiafunkcinėje universalioje aikštėje savo pasirodymą gyvai surengs išskirtinio balso savininkė, molėtiškė Iveta Svilainytė.

„Labai pasiilgau muzikos ir žmonių. Tikiuosi, kad šis jaukus vakaras bus įsimintinas ne tik man, bet ir klausytojams!“ - sako Iveta.

Informacija, kurią reikia žinoti, norint atvykti į koncertą
1. Pasirodymą galėsite saugiai stebėti iš automobilio. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai (šis apribojimas netaikomas šeimos nariams, jeigu bus pateikti atitinkami, tai įrodantys dokumentai).
2. Dėl COVID-19 situacijos, prašome laikytis atstumo ir nesibūriuoti didelėmis grupelėmis. Tai yra mūsų visų supratingumas ir atsakomybė!
3. Renginio metu tualetų nebus.
4. Koncerto garsas bus gyvas, todėl pasirodymo metu rekomenduojama praverti automobilio langus dėl geresnės garso kokybės.
5. Automobiliai renginio vietoje bus parkuojami pirmumo principu laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų.
6. Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).
7. Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.
8. Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.
10. Automobiliai bus įleidžiami likus 30 min. Iki koncerto pradžios.

11. Esant nepalankioms oro sąlygoms renginys gali būti perkeltas.

Nemokamas
2020-05-29 21:30