BBQ čempionatas

BBQ čempionatas "Ugnis šneka, Dūmas šnibžda"

Liepos 1d. kviečiame visus grilio entuziastus – ir mėgėjus ir profesionalus - švęsti vasarą Molėtų miesto šventėje, nes čia vyks BBQ ir grilio čempionatas "Ugnis šneka, Dūmas šnibžda"!

Registruokitės ir kaukitės dėl puikių renginio rėmėjų įsteigtų prizų, kurių vertė virš 2000 eurų, o pirmos vietos laimėtojai džiaugsis generalinio rėmėjo Kamado BONO dovana - Kamado BONO Grande kepsnine!

Varžybos vyks keturiose kategorijose:

jautienos mėsainis
kiaulienos šašlykas
vištienos sparneliai
ungurys

Kiekvienos kategorijos laimėtojus apdovanosime vertingais prizais.
Kompetetinga komisija, susumavusi visus rezultatus, išrinks tris stipriausias komandas, kurios bus įvertintos ir gaus kalną dovanų. Bus linksma

Kad išvengtumėte pasiruošimo rūpesčių, Mėsos Broliai visoms komandoms išdalins mėsas, o Fish&Fish pasirūpins unguriais. Visi gausite po maišą puikių Texas Club anglių, Monini alyvuogių aliejaus, palapinę ir stalą. Jums reikės atsivežti tik savo grilį, prieskonius, įrankius ir gerą nuotaiką! Nakvynę galima bus rezervuoti Moletų kempingas.lt

Komandos registracijos mokestis - 50 eurų.

Detali informacija komandoms bus išsiųsta el. paštu. Norintys dalyvauti rašykite man: [email protected] Jūsų komandos sirgaliai, giminės ir draugai taip pat neliūdės kol jūs linksminsitės. Todėl būtinai juos pakvieskite atvykti.

Čempionatas vyks miesto paplūdimyje, kur mažieji galės siautėti vandens batutų parke, išbandyti elektrines mašinytės, pasivažinėti paspirtukais. Vyresni pasiplaukioti irklentėmis, vandens dviračiais.

Dalyvius, sirgalius ir žiūrovus linksmins DJ BUS, renginio vedėjo pareigas patikėjome Dariui Čepuliui. Gaivinsimės Švyturio nealkoholiniais gėrimais ir SULIKO vandeniu, skanausime Mėsos Brolių, Amigo BBQ ir Dum Dūmas grilio maistu, turėsime savo turgelį, kur rasite įdomių skanių dalykų, galėsite pabendrauti su gamintojais, įsigyti patikusį produktą.

Jeigu norite turgelyje prekiauti ir jūs, paskubėkite, rezervuokite vietą el.paštu [email protected]

Nemokamas
Liepos 1 d.