Verslo pašnekesiai su meru – paskelbta registracija

 

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras su rajono savivaldybe siekia skatinti verslo ir vietos savivaldos dialogą. Kas antrus metus pirmąjį lapkričio penktadienį, minint verslo atstovų dieną, vyksta Verslo nominacijų apdovanojimai suburiantys gausų būrį Molėtų krašto verslininkų. Šiais metais, tarp apdovanojimų, pasirinktas naujas kelias bendraujant ir vystant tolesnį dialogą su Molėtų krašto verslininkais.

Lapkričio 6 d. 10-12 val. Molėtų rajono meras Saulius Jauneika verslo atstovus kviečia individualiems pokalbiams Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre. Keletą valandų vykstančiose verslo „konsultacijose“ meras kviečia diskutuoti apie verslo aplinką rajone, kylančius iššūkius ar verslo sėkmes.

Kalbėtis, spręsti problemas ir ieškoti atsakymų į kylančius klausimus – tai bene viena svarbiausių vietos savivaldos atstovų užduočių. Kaip ir kelionėse su rajono seniūnijų gyventojais, taip ir šiuose susitikimuose tikslas išlieka – išgirsti ir padėti. Ypatingai svarbu pažinti rajone veikiančius verslus, kurie prisideda prie rajono augimo, jo įvaizdžio kūrimo visos Lietuvos verslo kontekste. Kiek patys vertinsime savo krašto verslo kūrėjus, tiek būsime patrauklūs ir ateities investuotojams.

Individualiems susitikimams būtina išankstinė registracija, užpildžius anketą: https://forms.gle/dRBjJNrRp2fwXgc89. Į susitikimus gali registruotis verslo atstovai, nepriklausomai nuo verslo vykdymo laikotarpio ar patirties. Kiekvienai konsultacijai skiriama 15 min.

Dėl tikslaus susitikimo laiko organizatoriai su užsiregistravusiais asmenimis susisieks asmeniškai Jų nurodytais kontaktais.

 

Užsiregistravusių dalyvių prašome laikytis visų saugumo reikalavimų individualiuose susitikimuose – lakytis saugaus atstumo, kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, dėvėti medicinines veidą dengiančias apsaugos priemone, atėjus į Molėtų turizmo ir verslo informacijos centrą dezinfekuoti rankas. Pajutus peršalimo simptomus – likite namuose.