Verslo kūrimo skatinimo projektas gerokai įsibėgėjo

 

Projekto „Verslo kūrimo skatinimas Molėtų mieste” (projekto kodas 08,6,1-ESFA-T-927-01-0173) veiklos gerokai įsibėgėjo: nuolat vyksta konsultacijos verslo pradžios klausimais, nuo projekto įgyvendinimo  pradžios suorganizuoti penki mokymai.

Svetainėje www.infomoletai.lt viešiname ir naują el. leidinį, skirtą norintiems pradėti verslą. Šiuolaikiškame animuotame leidinyje rasite visą pagrindinę informaciją, apie ką turėtų pagalvoti ketinantis pradėti verslą asmuo: į kokius klausimus turi atsakyti, nuo ko pradėti planuoti, kaip pasirinkti verslo rūšį, kokia yra parama ir pan. Tikimės, kad el. leidinys ne tik užves ant kelio, bet ir skatins domėtis išsamiau, skatins konsultuotis, mokytis. 

Projekto veiklos dar nesibaigia. Visi, kurie patenka į projekto tikslinę grupę  - darbingi gyventojai, kurie yra ekonomiškai neaktyvūs, bedarbiai ar asmenys, kuriems (ar kurių šeimoms) pagal LR piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą yra teikiama socialinė parama – gali pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis, sudalyvauti mokymuose.

Projektą “Verslo kūrimo skatinimas Molėtų mieste” vykdo Molėtų krašto verslininkų asociacija, kuri su Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) dar 2020 m. pradžioje pasirašė Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto sutartį. Įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2020 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. balandžio 30 d.. Projekto bendra vertė – 25896,47 Eur, finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų ir Valstybės biudžeto dalis – 23954,23 Eur.

Informacija išsamiau: el.paštu: [email protected] arba telefonu 8 698 43008.