Prasidėjo registracija į mokymus apie vertės komunikaciją

 

Kuriant ar vystant verslą, neretai susiduriama su klausimu – kaip pristatyti save ir savo verslą? Tai ypatingai svarbu siekiant stiprinti įvaizdį, kurti ir komunikuoti vartotojams teikiamą vertę, skatinti klientų pasitikėjimą.

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras skatina ieškoti atsakymų į kylančius klausimus ir kviečia į spalio 23 d. (penktadienį) vyksiančius mokymus „Vertės komunikacija – raktas į sėkmingą bendradarbiavimą“.

Vertės komunikacijos paslaptimis dalinsis viešojo kalbėjimo konsultantas, Mykolo Romerio universiteto komunikacijos dėstytojas, rinkodaros komunikacijos specialistas, lektorius Andrius Ivanovas.

Mokymuose nagrinėjamos temos: prezentavimo kontekstas (kaip paveikiai pristatyti įmonę, produktą skirtingoms auditorijoms), įmonės pristatymo strateginis lygis (kur slypi tikrasis įstaigos šaltinis) ir prezentavimo taktinis lygis (efektyvios priemonės ir klaidos, kurių neverta kartoti). Mokymų metu įgytas teorines žinias dalyviai iš karto galės pritaikyti atlikdami praktines užduotis.

Mokymai vyks Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje (IV a.), paskaitų pradžia – 9 val. Mokymų trukmė – 6 akad. val. Būtina išankstinė registracija.

Registruotis į mokymus galima iki spalio 22 d. (ketvirtadienio) užpildžius elektroninę registracijos formą: https://forms.gle/1TPE5HKkpmUzRqto9, arba paskambinus telefonu +370 619 78263.

 

Primename, mokymų dalyviai paskaitų metu turės laikytis visų saugumo reikalavimų. Būtina dėvėti apsaugines veido kaukes, respiratorius arba kitas nosį ir burną dengiančias medicinines apsaugos priemones. Prašome dalyvius reguliariai dezinfekuoti rankas, laikytis saugių atstumų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.