Pradedama įgyvendinti Molėtų miesto baseino idėja

Molėtų rajono savivaldybėje su UAB „Eikos statyba“ pasirašyta naujojo Molėtų miesto baseino statybos darbų sutartis. Numatyta, jog baseino statybos darbai vyks dviem etapais. UAB „Eikos statyba“ įsipareigojo pirmąjį etapą baigti per 3 metus, šiais metais pradėjus statybos darbus.

Po pirmojo statybų etapo prie Molėtų kultūros ir sporto centro atsiras naujojo baseino korpusas. Čia bus įrengtas 4 takelių 25 m ilgio plaukimo baseinas (suprojektuotas pagal FINA reikalavimus), pirčių zona (numatytos trys pirtys – rusiška ir garinė bei sauna) ir baseinų kompleksas, mėgautis vandens procedūromis (povandeniniai masažiniai gultai, sienutė su oro masažu, masažinė vonia). Naujasis baseinas bus pritaikytas vaikams ir žmonėms su negalia.

Vėliau, įgyvendinant antrąjį statybų etapą, baseine numatoma įkurti universalią sporto salę. Čia atsiras treniruoklių salė, kavinė su virtuve ir sportininkų patalpos šalia esančiam sporto centrui ir stadionui.

Tikimasi, jog ilgai rajono gyventojų ir svečių lauktas naujasis baseinas taps sėkminga investicija į sveikesnį ir aktyvesnį vietos gyventojų gyvenimą ir paskatins Molėtų lankomumą net ir šaltuoju metų laiku.