Pažymėta oficiali technologijų centro Molėtuose statybų pradžia

 

Beveik prieš metus paskelbus apie Molėtuose įsikursiantį „Teltonikos“ technologijų centrą, sausio 7 d. oficialiai paskelbta apie jo statybų pradžią – būsimo centro statybvietėje įleista simbolinė kapsulė.

„Teltonika“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys džiaugiasi taip sugrįžtantis į Molėtus, savo gimtąjį kraštą. Nors tai vienas iš kelių didelių įmonės projektų, tikimasi, kad jau po 9 mėnesių bus baigti naujojo centro Molėtuose statybos darbai. Pasak Molėtų rajono savivaldybės mero Sauliaus Jauneikos, molėtiškiai ilgai laukė tokio realaus postūmio į priekį: „Džiaugiamės, kad Arvydas ir visa „Teltonikos“ įmonių grupė surizikavo ir ištęsėjo pažadą duoti impulsą, atrasti būdų, kaip atgaivinti miestą.“ Jau dabar juntama, kad tokios stambios investicijos turi įtakos ir kitų verslų idėjoms kurtis Molėtuose. Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė džiaugėsi, kad ministerija su bendrove „Teltonika EMS“ pasirašė stambaus investicinio projekto sutartį dėl technologijų centro kūrimo Molėtų rajone. Ypatingai svarbu, kad tokia stambi investicija kuriama ne didžiuosiuose rajonuose, o mažesniame rajone jam suteikiant postūmį augti.

Naująjį technologijų centrą planuojama įkurti 11 tūkst. kv. metrų teritorijoje netoli automagistralinio kelio Vilnius-Utena. Bendrovė „Teltonika EMS“ Molėtuose įrengs administracines, gamybines patalpas ir laboratorijas bei planuoja sukurti apie 480 naujų darbo vietų. Darbuotojai samdomi etapais, o didžiausia atranka vyks šių metų antrąjį ketvirtį. Keliasdešimt būsimų centro darbuotojų jau dirba ir kartu mokosi Vilniuje.

 

Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika, monsinjoras Kęstutis Kazlauskas ir „Teltonika“ prezidentas Arvydas Paukštys.

 

Būsimo technologijų centro statybvietė.

 

Saulius Jauneika pasirašo ateities kartoms.

 

 

 

2022-01-07