Pasimatymas Molėtuose – muzika ežero pakrantėje ir neregėta skulptūra

 

Vasara nesibaigia, kol yra likę neįvykusių susitikimų. Antrus metus Molėtų miestas asmeniškai kviečia į pasimatymą – su draugais, artimaisiais, muzika, skaniu maistu, augančiu miestu ir, žinoma, plačiu rugpjūčio dangumi. Šventė įkvėpta ežerų krašto gaivos ir netikėti sprendimai jau rugpjūčio 7 d. Molėtuose.

 

Pasimatymas Molėtuose

 

Šiai metais molėtiškiai į visus kreipiasi šūkiu: Jūsų kryptis – Molėtai! Nereikia ieškoti toli, kad atrastumėte romantiškas, paslaptingas erdves. Rugpjūčio 7 d. visi laukiami Molėtų mieste, Pastovio ežero pakrantėje, kur atgims jaukių pasimatymų erdvė. Laukia diena, kupina netikėtų susitikimų. Mažiesiems šventės dalyviams – žaidimų erdvė su pasakų personažais, gyvūnais bei batutų, atrakcionų pramogos, visiems atvira – priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos parodomoji programa. Taip pat – metų pradžioje apie plėtrą Molėtuose paskelbusios Teltonikos įmonių grupės komanda jaukiai įsikurs Skulptūrų parke. Čia visi kviečiami susipažinti su naujomis galimybėmis Molėtuose ir užduoti rūpimus klausimus apie naująjį Technologijų centrą.

Pasimatymo šurmulį papildys netikėtas reginys. Tik tą dieną Molėtų skulptūrų parke išdygs laikina BBQ skulptūra – Molėtų ežerų gaivos įkvėpta, dar neregėta ir neragauta molžuvė. Šventės metu kiekvienas galės stebėti, kaip Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos narių rankomis kuriama molžuvės skulptūra. Kas tai? Koks jos skonis? Tai sužinoti galės tik tądien atvykę į Molėtus.

 

Pasimatymas Molėtuose

 

„Kviečiame į miestą, kur viskas tikra, vyksta gyvai – čia ir dabar. Džiaugiuosi, kad pernai metais įvykusi pasimatymo šventė buvo puikiai įvertinta mūsų svečių ir gyventojų, o šių metų pasimatymas – labai lauktas. Nepamirškime saugumo, supratingumo ir rūpesčio artimu. Tam ir skirta ši šventė – džiaugtis atsakingu buvimu kartu. Tikiu, kad to mokomės ir stengiamės laikytis taisyklių, todėl ir galime save apdovanoti bendra švente,“ – sako Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika. Tądien bus įteikti ir Molėtų rajono savivaldybės „Metų šviesulio“ apdovanojimai. Dar žiemą šie „Metų šviesulio“ titulai buvo suteikti verslininkui, bardui Kazimierui Jakučiui už etnokultūros puoselėjimą Molėtų rajone, Teltonikos įmonių grupės vadovui, kraštiečiui Arvydui Paukščiui už kilnų poelgį bei asociacijos ,,Domino šokių studija“ vadovei Dianai Dranseikienei už inovatyvių idėjų ir formų diegimą sporto srityje.

Šventinę dieną vainikuos vakaras muzikinėje pakrantėje – nuo 18 val. teatralizuotas koncertas vaikams „Dainos iš lagamino“, o nuo 19 val. grupė „Folk trio“, Neringos Nekrašiūtės ir Renatos Norvilės duetas bei Jessica Shy ir Kastyčio Kerbedžio koncertai.

Šventės organizatoriai kviečia jaukiam ir saugiam buvimui kartu plačiose šventinės pakrantės erdvėse. Telieka pasirūpinti pledais, gera nuotaika ir rezervuoti rugpjūčio šeštadienį Molėtuose.

 

Visa šventės programa – Molėtų kultūros centro internetinėje svetainėje ir jų Facebook paskyroje.