Nuo koronaviruso pasekmių kenčiančiam smulkiajam ir vidutiniam verslui kvietimas prisijungti prie pagalbos verslui iniciatyvos „Internete karantino nėra"

Visus jau prekiaujančius elektroninėse parduotuvėse smulkiuosius verslininkus kviečiame registruoti savo el. parduotuvių nuorodas mūsų svetainėje www.internetekarantinonera.lt – jomis dalinsimės ir kviesime visus geros valios, pilietiškus Lietuvos gyventojus prisijungti prie iniciatyvos bei palaikyti savo šalies verslą jam sunkiu laikotarpiu, perkant Jūsų prekes ar paslaugas.

Stengsimės, kad smulkaus verslo internetinės prekybos nuorodos pasiektų kuo daugiau vartotojų, potencialių jūsų verslo klientų. Aktyviai dalinsimės informacija visos šalies žiniasklaidoje, „Verslios Lietuvos" interneto svetainėje, komunikuodami socialiniuose tinkluose, kuriuose taip pat pakviesime prie iniciatyvos jungtis ir geranoriškai nusiteikusius žinomus žmones.

O galimybės prekiauti virtualioje erdvėje dar neturinčiuosius kviečiame pasinaudoti „Verslios Lietuvos" nuotolinio mokymosi įrankiais, mokymais, konsultacijomis. Paruošėme išsamią ir aiškią informaciją, kaip sukurti savo interneto parduotuvę bei pradėti vykdyti veiklą joje. O pasitelkę šios srities ekspertus nuolat teiksime virtualias konsultacijas ir patarimus.

Šią informaciją, kuri bus pildoma, jau galite surasti „Verslios Lietuvos" tinklalapyje www.verslilietuva.lt specialiame polapyje „Internete karantino nėra" arba adresu www.internetekarantinonera.lt.