Nuaidėjo 7-osios verslininkų nominacijos

 

Antrąjį lapkričio penktadienį Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras sveikino krašto verslininkus, pasirinkusius savo idėjas įgyvendinti Molėtuose, o lapkričio 19 d. įvyko jau 7-osios Molėtų TVIC bei Vilnies redakcijos organizuojamos Verslo nominacijos. Netradicinėje erdvėje – naujoje Lietuvos etnokosmologijos muziejaus salėje rinkosi šių metų geriausi, sėkmingiausi ir labiausiai rajono gyventojų įvertinti krašto verslininkai.

 

Visą spalio mėnesį Molėtų rajono gyventojai buvo kviečiami siūlyti verslo atstovus net šešioms nominacijoms. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centrui ir „Vilnies“ laikraščio redakcijai pateikti gyventojų balsai buvo susumuoti su specialiosios socialinių partnerių (Užimtumo tarnybos, Sodros ir Mokesčių inspekcijos atstovų) komisijos balsais.
Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Kulienė kvietė ne kalbėti apie bėdas ir išbandymus, kurie stovi prie kiekvieno verslo durų, bet pasidžiaugti bendra veikla, išliekančiais rinkoje ir turinčiais idėjų, jėgų žengti pirmyn. Visus susirinkusius sveikinęs Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika linkėjo visiems dirbti vieningai, viena kryptimi ir tikslingai. „Be jūsų atsidavimo savo darbui, pasiryžimo, Molėtai nebūtų pilni tokio judėjimo, žmonės neturėtų pragyvenimo šaltinio. Šiandiena noriu savivaldybės vardu Jus visus pasveikinti, kad Jūs esat, kad kuriat gerovę ne tik sau, bet ir visiems molėtiškiams,“ – sakė S. Jauneika ir džiaugėsi verslo bendruomene, kuri susirenka draugėn ir gali drąsiai žiūrėti vienas kitam į akis.
Lietuvos etnokosmologijos muziejaus, priėmusio šventės organizatorius ir dalyvius, šeimininkas – direktorius Linas Šmigelskas taip pat kreipėsi į susirinkusią Molėtų krašto verslo bendruomenę. Pastaraisiais metais ir muziejus išgyveno didelius pokyčius – atverta nauja ekspozicija, sulaukta daug lankytojų, kurie lankosi visame rajone. Girdėdamas kuo geriausius lankytojų atsiliepimai apie Molėtus, L. Šmigelskas džiaugėsi tokiais įvykiais, kaip proga dalintis geromis emocijomis.

 

Molėtų verslo nominacijos

 

Penktadienio vakarą buvo atskleista nominacijų intriga – įvardinti 2021-ųjų metų Verslo nominacijų geriausieji:

VERSLO ŠEIMA: Rasa ir Arvydas Pladai (kavinė „Zodiakas plius“). Per pus daugiau balsų už antroje vietoje likusius ir kandidatai, už kuriuos buvo sulaukta daugiausia skambučių bei žinučių. Antri liko Diana ir Kęstutis Trubilos (gėlių parduotuvė „Daina“), tolėliau – Darius ir Tomas Petrauskai („Molėtų baldai“), Ginta ir Nerijus Karbauskai (parduotuvė „Linksmoji undinėlė“), Agnė ir Robertas Audėjai (Audėjų veltinis), Raimondas ir Remigijus Čereškos (parduotuvė „Apranga visiems“).

VERSLO DOSNA: Raimundas Gražys (UAB „Hoda). Visai šalia buvo įmonės „Teltonika“ vadovas Arvydas Paukštys, dubingiškių aktyvesnio palaikymo pritrūkę Aurelija ir Aurelijus Rusteikos.

VERSLO BITĖ: Darius ir Giedrė Ulčickai („Voverytės krautuvėlė“). Kaip ir kasmet ši nominacija sulaukia nemažai dėmesio, o šįmet pasiūlyta net 13 bitučių: Jurgita Žukauskienė (parduotuvė „Anemonė“), Audronė Dubnikovienė (kirpykla „Žieda“), kalvis Kastytis Kasinskas, Stasė Urbanaitė – Ušinskienė (parduotuvė „Povo sostas“), Robertas Rabcevičius (kaimo turizmo sodyba „Prie Arino“), Daiva Kučejeva („Virtuvės bitės“), Aušra Maigienė („E.V.A. kepyklėlė“), Karina Bortkevičienė (MB „Mano pyplius“), Justas Šarkauskas (MB „4 taktai“), Loreta Urbonavičienė (Mankštos ir užimtumo studija), Džiuljeta ir Darius Karaliai (parduotuvė „Mona“, autoservisas), Jonas Misiūnas (variklių apvijų remontas). 

VERSLO VILKAS: Alvydas Šeikis (UAB „Rastinė troba“). Visai šalia liko Raimundas Gražys, Linas Gresius („Euro langai“), Danutė Liutkevičienė (rajono vartotojų kooperatyvas), Saulius Dirma („Senoji užeiga“).

VERSLO PIRMOKAS: Simona Klimienė ir komanda (Grožio ir estetikos namai) užnugaryje palikę kitus kandidatus – Ingą ir Giedrių Petrošius (parduotuvė „Outlet vaikams“), Audrių Bražėną ir Aureliją Varnę („Pjaunu grybą“),  Loretą Urbanavičienę (mankštos ir užimtumo studija), Kiprą Pumputį (MB „Sportinė apranga“).

SODŽIAUS VERSLININKAS: ūkininkė ir ūkininkų sąjungos pirmininkė Sigita Jucevičiūtė. Šiai nominacijai taip pat buvo siūlomi: Julija Liepa ir Jonas Mikloviai („Molėtų žirgai“), Ramunė ir Šarūnas Radavičiai („Žirgų oazė“).

Pirmą kartą nominacijų istorijoje įsteigtas specialusis komisijos prizas atiteko Justui Šarkauskui (MB „4 taktai“) už jauno verslo idėjas ir kultūrą.

Specialioji Molėtų TVIC nominacijaAČIŪ: Vytis Štelbys  (kaimo turizmo sodyba „Kliukai“) už nuolatinį Molėtų krašto turizmo ir verslo idėjų palaikymą, krašto atstovavimą Lietuvoje ir už jos ribų, nuoseklų darbą Molėtų rajono ir Lietuvos turizmo srityje.

 

Molėtų TVIC direktorė Daiva Kulienė
Molėtų TVIC direktorė Daiva Kulienė
Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika
Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika

 

 

Daugiau šventės akimirkų: ČIA.