Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro vertinimas pagal VšĮ "Keliauk Lietuvoje" 2021 m. atliktą tyrimą

VšĮ Keliauk Lietuvoje 2021 rugpjūčio 1-31 dienomis Lietuvoje atliko tyrimą, buvo įvertinti 1200 atrinktų valstybinių ir viešųjų objektų visose 60 šalies savivaldybių.

Molėtų rajone buvo vertinti 25 objektai. Vienas iš jų – Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras. Vertinimai buvo atlikti apžiūros vietoje metodu, pagal nustatytus kriterijus vertinant infrastruktūrą ir paslaugas.

Pagal šiuos kriterijus (objekto būklė, darbo laikas, pritaikyta neįgaliųjų ir ribotos judėsenos turistų poreikiams, parkavimas, teikiamos paslaugos, darbuotojai, atsiskaitymo galimybės, draugiška šeimoms su vaikais, papildoma vertė) Molėtų TVIC vertintas – labai gerai, įstaiga vertinta gerai, pagal šiuos kriterijus (susisiekimas, orientavimasis, tvarka, WC, poilsis, vanduo, maistas). Tobulintinų kriterijų neįvardinta. Nepakankamai įvertinta tai, kad šalia objekto nėra elektromobilių įkrovos stotelės. Nevertintas kriterijus – draugiška turistams su naminiais gyvūnais (nėra ženklinimo ir kitos infrastruktūros šiam kriterijui).

Pagal šiuos „Keliauk Lietuvoje“ tyrimo vertinimus, VšĮ Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras patenka į TOP 15 šalies turizmo informacijos centrų.