Molėtai pristatomi užsienio keliautojams – prisijunkite

 

Molėtų rajonas – unikalus kraštas, išsiskiriantis ežerų gausa, kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu ir unikaliais turistiniais objektais. Turizmo ir verslo informacijos centras nesustoja naujais projektais stebinti lietuvių, tačiau neužmiršta užsienio keliautojų – ką tik pristatytos jiems skirtos paskyros socialiniame tinkle anglų ir vokiečių kalbomis.

Kiekvienų metų pradžia būdavo sėkmingai išnaudojamas keliaujant į turizmo parodas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Susipažinti su keliautojais, išgirsti jų lūkesčius – ypatingai svarbu. Šiemet negalint to padaryti ieškota kitų prisistatymo būdų ir galimybių pasiekti užsienio keliautojus, juos pakviesti į Molėtus. Tam suskurtos dvi socialinio tinklo Facebook paskyros – Molėtų pristatymas vokiečių ir anglų kalbomis.

Praėjusiais metais parengtoje Molėtų turizmo rinkodaros strategijoje 2021-2025 metams vienas iš numatytų veiksmų – į turizmo informavimo veiklas įtraukti ir užsienio rinkas. Didžiausias dėmesys pirmiausia skiriamas prioritetinėms auditorijoms – Vokietijos, Izraelio ir Latvijos keliautojams.

Naujos paskyros – ilgalaikiai projektai, kurie prisidės prie Molėtų kaip turistinio krašto pristatymo ir artimo ryšio su užsienio keliautojais kūrimo.

Kviečiame dalintis žinia apie Molėtus su užsienyje gyvenančiais draugais. Pakvieskime juos į Lietuvą, į Molėtus!

Molėtų pristatymas vokiečių kalba: https://www.facebook.com/BesuchMoletai
Molėtų pristatymas anglų kalba: https://www.facebook.com/visitmoletai