Molėtai kviečia įsiklausyti - pristatytas naujas vaizdo pasakojimas

Keliaujantiems Lietuvoje Molėtų kraštas nuolat tampa atradimu. Čia tarp dangaus ir žemės (netgi, tiksliau – tarp dangaus ir vandens) įsikūrę ryškiausios rajono gamtos, istorijos, kultūros, pramogų ir ramybės žvaigždės. Tęsiantis vasarai Molėtai kviečia iš naujo susipažinti su rajonu ir siūlo nustebti.

Šią savaitę Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pristatė naująjį vaizdo pasakojimą, kuriame dėmesys atiteko rajono kultūros, gamtos, istorijos, kultūros, pramogų ir ramybės detalėms, iš kurių ir susidaro margas Molėtų krašto paveikslas. Pasak centro direktorės Daivos Kulienės, siekiant pristatyti Molėtų rajoną ieškota naujų pasakojimo formų, kaip geriausia atspindėti ir leisti pajusti Molėtų dvasią. Taip pagrindiniu pasakojimo veikėju tapo patys Molėtai – tai, ką gali pamatyti ir patirti kiekvienas čia gyvenantis ar keliaujantis. Visi, kurie leisis į šią magišką kelionę per Molėtų kraštą, kviečiami įsiklausyti!

 

 

Smulkiausias rajono mozaikos detales pagavo ir naują žvilgsnį į Molėtų rajoną užfiksavo agentūros „Fake it“ komanda, o įgyvendinti kūrybinę idėją padėjo Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Asvejos regioninio parko direkcija, tradicinių amatų centras „Meniškas kaimas“, Šeškauskų šeimyna „Įlankos sodyboje“, vandenlienčių parkas „Flip point“, viešbutis „ORO Dubingiai“ „Pramogaujam Molėtuose“, „Šironija“, „Pirtelė dviems“, „Glamping Club Bučeliškės“, „Žirgų oazė“ komandos, Bičių terapijos šeimininkai, Videniškių vienuolyno muziejus, Alantos Šv. Jokūbo bažnyčios bendruomenė.