Laimėtas inovacijų projektas kvies ieškoti Molėtų lobių

Tikri lobiai laukia Molėtuose. Jau nuo seno tą byloja daugeliui žinoma Molėtų vardo kilmės legenda, pasakojanti apie bajorą, kuris važiuodamas pro vietovę, kurioje dabar įsikūrę Molėtai, įklimpo molyje ir išbarstė savo pinigus. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras pradeda įgyvendinti naują projektą, kuriuo siekia atgaivintiilgus metus sklandančią legendą ir kvies surinkti išsibarsčiusius turtus Molėtų žemėje.

Dar vasaros pradžioje centras pateikė paraišką Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA). Jos priemonės „Turizmo inovacijos“ pagalba siekiama skatinti inovacinę veiklą turizmo sektoriuje kuriant ir tobulinant turizmo paslaugas, kuriant ir pristatant informaciją apie turizmo paslaugas. Pateikus paraišką, finansavimas suteiktas produkto sukūrimui ir rinkodaros priemonėms.

Įgyvendinant projektą bus sukurtas interaktyvus žaidimas „Pono lobiai Molėtuose“. Žaidėjai galės ne tik žaisti, susipažinti su Molėtais, bet ir rinkti virtualius „pono pinigus“. Įveikus 4 žaidimo etapus žaidėjau bus laukiami pačiuose Molėtuose – ne tik atsiimti jiems skirtus prizus, bet ir susipažinti su tikrų turizmo lobių kraštu.

Naujasis projektas dar kartą atskleidžia Molėtų krašto kūrybinį potencialą ir tampa nauja galimybe pristatyti Molėtų kraštą įgalinant inovacijas.