Kuriantys verslo istoriją. Naujasis Molėtų turgus

 

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras toliau dalinasi verslo istorijomis Molėtuose ir kviečia susipažinti – atviri ir jaukūs pasakojimai apie verslo idėjas, žingsnius, drąsius ir kūrybingus sprendimus mūsų rajone. Naująjį vaizdo pasakojimų ciklą pradeda vos prieš trejus metus atidaryto Naujojo Molėtų turgaus šeimininkas Saulius Dirma.

Per gana trumpą laiką turgaus bendruomenė pasipildė įvairių paslaugų teikėjais, iš kaimyninių rajonų ir ne tik (Vilniaus, Ukmergės, Rokiškio ar Šiaulių). Čia susitinka daug verslo istorijų, su kuriomis susipažinti ir palaikyti smulkiuosius verslininkus, ūkius – neįkainojama patirtis. Vienoje erdvėje galima atrasti viską nuo šviežių maisto gaminių (mėsos, žuvies, jūros gėrybių, daržovių), iki jaukių aprangos detalių, ekologiškos kosmetikos ar grožio paslaugų.

Molėtų rajono savivaldybės iniciatyva ir vietos verslininkų pastangomis sukurta turgaus teritorija iki šiol tobulinama, vykdomi plėtros darbai. Šalia „vartų“ į Molėtų miestą įkurtame turguje buriasi aktyvi bendruomenė, kupina naujų idėjų, dėl to turgaus šeimininkas S. Dirma įsitikinęs – kaip keisis šios bendruomenės veidas priklauso nuo visų – ne tik jį kuriančių, bet ir jame besilankančių.

 

 

 

Daugiau Molėtų verslo istorijų rasite ČIA