Adventur 2020

Sausio 24-26 d., „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, Vilniuje, praūžė tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“, kurios rengėjai šiais metais kvietė skubėti lėtai. Parodos tema ir akcentu tapo sveikatos turizmas, todėl skirtinguose rajonų ir šalių stenduose lankytojams buvo siūlomas Vitaminas Atostogos Lietuvoje ir užsienyje. Molėtų turizmo ištekliai buvo pristatyti kartu su kolegomis iš Anykščių, Ignalinos, Utenos ir Zarasų. Ežerų krašto stende svečius viliojo pirties kubilas, pripildytas burbulų. Tai buvo pati smagiausia pramoga vaikams, nors pasimurgdyti spalvotuose burbuliukuose buvo susigundęs ir ne vienas suaugęs...

Stende dirbo Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė D. Kulienė kartu su turizmo vadybininkais J. Čereškaite, E. Žukausku. Kartu su jais darbavosi ir Lietuvos etnokosmologijos muziejaus komanda – direktorius L. Šmigelskas, ekskursijų vadovas E. Kaminskas ir edukatorius E. Zaronskis. Juk būtent jie geriausiai gali papasakoti apie visus dominantį muziejų. Naujos ekspozicijos, parodos bei sukurtos erdvės – vienas populiariausių lankytojų klausimų. Parodos lankytojus ne mažiau domino ir edukacijos, aktyvus laisvalaikis su šeima Molėtų rajone. Daug klausimų sulaukta ir apie Molėtuose įrengtą čiuožyklą.

Pirmąją parodos dieną, penktadienį, bendrą Ežerų krašto stendą aplankė LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras E. Čivilis bei Turizmo politikos skyriaus vedėjas R. Čiužas, vyr. specialistė L. Bajarūnienė, VšĮ Keliauk Lietuvoje vadovas D. Morkvėnas, Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ vadovas J. Bortkevičius. Tądien stendą aplankė ir netgi padėjo dirbti Molėtų rajono savivaldybės meras S. Jauneika, mero patarėjas P. Valentinavičius, tarybos narys V. Štelbys. Šeštadienį parodoje apsilankė ir administracijos direktorius S. Žvinys, mero patarėja N. Kimbartienė, Turto bei Kultūros ir Švietimo skyrių vedėjai A. Rusteikienė ir G. Matkevičiaus. Parodos nepraleido ir molėtiškiai verslininkai.

Trys dienos prabėgo itin greitai. Tai – puikus startas. Šią savaitę spauda pasidalino ir pranešimu apie didžiuosius metų renginius Molėtų rajone, o kiek rinkodaros priemonių dar suplanuota ir laukia savo eilės. Lauksime svečių!

Dėkojame Ežerų krašto kolegoms už bendrą darbą, už mūsų bendras idėjas, ir, žinoma, įmonei „Expoera“ už norų išpildymą!