Molėtai pristatyti Jūros šventėje

 

Praėjusį liepos savaitgalį pralėkė Jūros šventė, kurioje jau ne pirmus metus dalyvavo Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su kolegomis iš Anykščių, Utenos bei Ignalinos. Ežerų kraštu besidominčių turistų buvo daug.

Kas labiausiai domina turistus? Pasak verslo vadybininkės A. Banevičienės, labiausiai dominantis objektas išlieka Lietuvos etnokosmologijos muziejus. Dažnas turistas klaidingai galvoja, kad šiame muziejuje galimas tik naktinis žvaigždžių stebėjimas. Turizmo centro atstovės šią informaciją tikslino primindamos, kad Lietuvos etnokosmologijos muziejuje ekskursijos, kurių metu galima pamatyti interaktyvią ekspoziciją bei išgirsti gido pasakojimą apie dangaus paslaptis, vyksta ir dieną.

Į stendą užsuko daug tikslinių klientų - Klaipėdos krašto žmonių. Jie jau susiplanavę šios vasaros atostogas Molėtuose ir norėjo daugiau informacijos apie lankytinus objektus, regioninius parkus, apgyvendinimo bei maitinimo įstaigas. Žmones labai žavi Molėtų krašto gamta, ežerai, lankytinų vietų gausa. Klaipėdiečiai atostogas renkasi čia dėl kraštovaizdžio, kur kiekvienas ežeras, krantai ir juos supantys miškai yra skirtingi - ko nepamatysi prie Baltijos jūros. Kaip teigia patys klaipėdiečiai - ten horizontas toks pat, o pas mus net saulėlydžiai turi kitokią dvasią ir jo stebėjimas kiekvieną kartą vis kitoks.

Daug bendrauta, pasakota, rodyta – belieka tikėtis, kad į Molėtus atvyks ne tik tie klaipėdiškiai, kurie jau turi konkrečius planus, bet sugalvos ir tie, kurie vis dar planuoja, bet nesiryžta.

2023-07-28