Maudymosi vieta - Alaušų ežeras, Balninkų mstl.

Maudymosi vieta - Alaušų ežeras, Balninkų mstl.

 

Alaušų ežeras, Balninkų mstl. Koordinatės: 55.294522, 25.115450

 

Pagrindinė miestelio maudymosi vieta su žaidimų aikštele, suoliukais, valčių nuleidimo vieta, persirengimo kabinomis ir terasa ant vandens.

 

Neįgaliųjų paplūdimio vežimėliai-kėdės.

Vežimėliais-kėdėmis molėtiškiai ir rajono svečiai gali naudotis neatlygintinai, tačiau būtina iš anksto susisiekti su juos saugančiais centrais ir susitarti dėl laiko. Šie „SAFAO“ vežimėliai-kėdės dėl savo konstrukcijos ir papildomų dvigubų ratų yra skirti lengvai patekti prie ežerų ar kitų vandens telkinių pakrančių, mėgautis poilsiu paplūdimyje ir vandenyje. Vežimėliai-kėdės leidžia lydinčiajam asmeniui lengviau pervežti negalią turintį žmogų nuo automobilio iki vandens telkinio. Vežimėliai-kėdės yra lengvi, sveria apie 15 kilogramų, atsparūs korozijai, lengvai sulankstomi ir išskleidžiami be papildomų įrankių, o sulankstyti puikiai telpa į lengvojo automobilio bagažinę. Naudojantis šiais vežimėliais-kėdėmis galima ne tik įvažiuoti į vandens telkinį, tačiau ir plūduriuoti jame, tam yra 4 plūdiniai stabilizatoriai. Vandens lygio reguliavimui yra 6 skirtingos padėtys, todėl kiek būti panirus vandenyje galės spręsti kiekvienas individualiai. Vežimėliai yra saugūs naudotis vaikams nuo 5 metų bei suaugusiems, esant poreikiui yra 4 saugos diržai, kuriais plaukiantysis gali prisisegti. Maksimaliai atlošus vežimėlių-kėdžių atlošus galima patogiai jais naudotis kaip paplūdimio gultais.

Dėl galimybės pasiplaukioti su neįgaliųjų paplūdimio vežimėliu - kėde, kreipkitės į VšĮ Universalus daugiafunkcinis centras "Kaimynystės namai", Gedimino g. 10, Balninkų mstl., 33303 Molėtų r. Telefono numeris +370 641 74 417. 

Balninkai, Molėtų r. (55.294522, 25.115450) (Žiūrėti žemėlapyje)