Maudymosi vieta - Pastovio ežeras, Molėtai

Maudymosi vieta - Pastovio ežeras, Molėtai

 

Pastovio ežeras, Molėtai. Koordinatės: 55.232328, 25.428272

 

Pagrindinė maudymosi vieta Molėtų mieste su sutvarkytu smėlėtu krantu ir pakrante. Ten galima ne tik pasitiesti pleduką pagulėti, yra gultai, vaikų žaidimo aikštelės, krepšinio ir tinklinio aikštelės. Yra persirengimo kabinos, įrengtas mokamas tualetas. Sezono metu šalia maudymosi vietos galima įsigyti ledų, užkandžių ir gėrimų arba išsinuomoti inventorių pasiplaukiojimui ar pasivažinėjimui. O gal norėsite pašokinėti vandens batutų parke? Visa tai rasite šalia maudymosi vietos.

 

Neįgaliųjų paplūdimio vežimėliai-kėdės.

Vežimėliais-kėdėmis molėtiškiai ir rajono svečiai gali naudotis neatlygintinai, tačiau būtina iš anksto susisiekti su juos saugančiais centrais ir susitarti dėl laiko. Šie „SAFAO“ vežimėliai-kėdės dėl savo konstrukcijos ir papildomų dvigubų ratų yra skirti lengvai patekti prie ežerų ar kitų vandens telkinių pakrančių, mėgautis poilsiu paplūdimyje ir vandenyje. Vežimėliai-kėdės leidžia lydinčiajam asmeniui lengviau pervežti negalią turintį žmogų nuo automobilio iki vandens telkinio. Vežimėliai-kėdės yra lengvi, sveria apie 15 kilogramų, atsparūs korozijai, lengvai sulankstomi ir išskleidžiami be papildomų įrankių, o sulankstyti puikiai telpa į lengvojo automobilio bagažinę. Naudojantis šiais vežimėliais-kėdėmis galima ne tik įvažiuoti į vandens telkinį, tačiau ir plūduriuoti jame, tam yra 4 plūdiniai stabilizatoriai. Vandens lygio reguliavimui yra 6 skirtingos padėtys, todėl kiek būti panirus vandenyje galės spręsti kiekvienas individualiai. Vežimėliai yra saugūs naudotis vaikams nuo 5 metų bei suaugusiems, esant poreikiui yra 4 saugos diržai, kuriais plaukiantysis gali prisisegti. Maksimaliai atlošus vežimėlių-kėdžių atlošus galima patogiai jais naudotis kaip paplūdimio gultais.

Dėl pasiplaukiojimo su specialiu vežimėliu Molėtų Pastovio ežero paplūdimyje kreipkitės į Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungą, adresu Vilniaus g. 48, 33140 Molėtai arba skambinkite +370 383 52734, +370 67238168. 

 

Turgaus g., Molėtai (55.232328, 25.428272) (Žiūrėti žemėlapyje)