Adventur 2019

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, praūžė tarptautinė turizmo paroda Adventur 2019. Molėtų turizmo ištekliai buvo pristatyti kartu su kolegomis iš Anykščių, Ignalinos, Utenos ir Zarasų. Parodos atidarymo dieną, penktadienį, bendrą Ežerų krašto stendą aplankė LR Ministras Pirmininkas S.Skvernelis, LR ekonomikos ir inovacijų ministras V.Sinkevičius. Stende lankėsi ir su svečiais bendravo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas M.Kildišius bei savivaldybės administracijos direktorius S.Jauneika. Smagu buvo sulaukti Molėtų krašto verslininkų dėmesio.

Jau atvažiavusios su informacine medžiaga ketvirtadienį ir pasižvalgiusios po įrenginėjamus stendus supratome, kad Ežerų krašto stendas bus išskirtinis, - parodos įspūdžiais dalijosi Molėtų TVIC direktorė D.Kulienė ir turizmo vadybininkė J.Čereškaitė, - vis tik didelis, puikiai įrengtas plotas ir nuostabiai atrodantys 5000 balionų, su stendo dizainu suderinta apranga – visas bendras vaizdas privertė stebėtis ne vieną parodos lankytoją. Sulaukėme labai daug pagyrimų, ir ne vien už tai, kad puikus stendas, bet ir už tai, kad sugebėjome susivienyti į bendrą komandą. Pavieniui tokio rezultato jokiu būdu nebūtume pasiekę. Dabar jau galime džiaugtis, kad prisistatėme gražiausiai ir laimėjome „Delfi“ paskelbtame balsavime. Labai ačiū visiems palaikiusiems!

Tris dienas padirbėta neblogai. Stende darbavosi ir turizmo vadybininkas E.Žukauskas, gelbėjo Lietuvos etnokosmologijos muziejaus edukatorius E.Zaronskis. Kasmet vis labiau lankytojai domisi aktyviomis pramogomis: organizuojamais pėsčiųjų žygiais ir, žinoma, dviračių trasomis. Pagrindinis klausimas – ką galima pamatyti? Ieško apgyvendinimo, maitinimo šventėms, edukacinių programų.

Dėkojame Ežerų krašto kolegoms už bendrą darbą, už mūsų bendras idėjas, kartelė iškelta labai aukštai, teks stengtis ją išlaikyti, savivaldybių vadovams – už pritarimą bendrai idėjai, mūsų verslininkams, savivaldybės administracijos darbuotojams už palaikymą ir, žinoma, įmonei „Expoera“ už norų ir dar daugiau išpildymą!

Parodos akimirkos